ראשי » דף הבית - Wheel » איורים ראשונים: קיה פיקנטו החדשה 2017

איורים ראשונים: קיה פיקנטו החדשה 2017

5 שנים לאחר שהוצגה, נחשפת קיה פיקנטו החדשה באיורים ראשונים לקראת הצגתה בתערוכת ג'נבה שתיערך בחודש מרץ 2017.

נכתב על ידי:   פורסם בקטגוריה: חדשות רכב   בדגם רכב: ,   עם התגים:   פורסם בתאריך: 22/12/16
איורים ראשונים: קיה פיקנטו החדשה 2017

לאחר שכבשה את כבישי ישראל והיתה לאחת מהמכוניות הנמכרות ביותר בארץ בשנים האחרונות, זוכה קיה פיקנטו לדור שני וחדש, ששלושה איורים ראשונים שלו נחשפו אמש לראשונה, לקראת חשיפת הדגם רשמית בתערוכת ז'נבה שתיערך בחודש מרץ 2017.קיה פיקנטו החדשה 2017 קיה פיקנטו החדשה 2017

הדור השני של הפיקנטו, שומר על קווי העיצוב המוכרים של הדור היוצא, כאשר השינוי העיקרי מתרכז בחזית הרכב החדשה, המיישרת קו עם שפת העיצוב הנוכחית של קיה, ובעלת מראה בוגר ואלגנטי יותר. בתוך תא הנוסעים, מציעה הפיקנטו החדשה, עיצוב חדש לחלוטין, המציע התקדמות רבה לעומת הדור היוצא, וכולל לראשונה גם מסך מולטימדיה מקורי, לוח שעונים משולב דיגיטלי ומסורתי, אבזור נוחות משופר, איכות חומרים גבוהה יותר וככל הנראה גם שלל מערכות בטיחות מתקדמות שיוצעו בדגם.קיה פיקנטו החדשה 2017 - תא נוסעים קיה פיקנטו החדשה 2017 – תא נוסעים

נכון לעכשיו בקיה לא מפרסמים שום פרט טכני אודות הפיקנטו החדשה, ואלו יוצגו יחד עם תמונות רשמיות של הדגם ככל הנראה בשבועות הקרובים.

מאז שהחל שיווק קיה פיקנטו בישראל, הפכה המכונית לאחד הלהיטים הגדולים ביותר של שוק הרכב הישראלי עם יותר מ-55,000 יחידות של הדגם שעלו לכביש מאז שנת 2011.

מחברת טלקאר, יבואנית קיה בישראל, נמסר שטרם סוכמו התנאים עם היצרן באשר למועד תחילת השיווק המקומי.


חדשות נוספות

תגובות (1)

  1. מאת רמון:

    מראה אירופאי יותר וזה עדיף. חבל רק שבטח התמונות הרשמיות יתרחקו מאוד מהאיורים הנ"ל ובמיוחד בתא הנוסעים שיראה פתאום פשוט ולא מגניב כמו שפרסמו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתוב תגובה

תגובות