ראשי » דו גלגלי » הונדה PCX החדש נחת בישראל

הונדה PCX החדש נחת בישראל

יבואנית הונדה מתחילה בשיווק ה-PCX החדש ל-2018, הכולל עיצוב מחודש, שלדה חדשה, מנוע מחוזק וצריכת דלק מרשימה של 47.6 ק"מ לליטר. המחיר אטרקטיבי ועומד על 18,700 שקל לתקופת ההשקה.

נכתב על ידי:   פורסם בקטגוריה: דו גלגלי   בדגם רכב:   עם התגים:   פורסם בתאריך: 02/07/18
הונדה PCX החדש נחת בישראל

7 שנים לאחר שנחת בארץ הונדה PCX, הקטנוע האורבני המעוצב וחסכוני במיוחד של הונדה, מודיעה חברת "מאיר" היבואנית על התחלת שיווק הדור החדש של ה-PCX , שעבר מקצה שיפורים נרחב, ומצויד במחיר תחרותי לתקופת ההשקה.הונדה PCX הוא אחד הכלים המצליחים ביותר של הונדה באירופה בשנים האחרונות ( למעלה מ-140,000 מכירות), וגם בארץ זכה למכירות נאות. הדגם החדש זוכה לשלדת עריסה כפולה חדשה חזקה וקשיחה מבעבר, ומציע עיצוב מחודש ונאה השומר מצד אחד על המראה המקורי של הדגם, אך יחד עם זאת, לוקח אותו צעד קדימה. אל אלו מצטרפים בולמי זעזועים חדשים וקפיצים משודרגים עם מהלך ארוך יותר.

ה-PCX ממשיך לשמור על מידות קומפקטיות יחסית, התורמות לידידותיות לרוכבים גם בגובה נמוך מהממוצע, וכושר השתחלות פנטסטי באיזורים אורבנים צפופים. גובה המושב צמח קלות ל-764 מ"מ (4+ מ"מ) ובסיס הגלגלים התקצר קלות ל-1,313 מ"מ. משקל הכלי עומד על כ-130 ק"ג. בסעיף השימושיות, רושם הדגם החדש לוח שעונים דיגיטלי חדש ואיכותי מבעבר, תאורת LED מלאה, מושב בעיצוב חדש האמור לספק נוחות גבוהה יותר לשני רוכבים ותא מטען שצמח ב-1 ליטר ל-28 ליטר.

הונדה PCX 125 החדש 2018

הדגם מצויד במנוע 125 סמ"ק 4 פעימות שעבר שדרוגים שונים ומציע הספק ששודרג קלות ל-12.1 כ”ס והמומנט ל-1.2 קג”מ. כמו בדור הקודם, גם הדגם החדש מצויד באופן חריג בקטגוריה במערכת Start&Stop, המסייעת לצריכת דלק מרשימה של 47.6 ק"מ לליטר בממוצע, המקנים לכלי טווח נסיעה מירבי של 400 ק"מ בין תדלוקים בהתאם להצהרת היצרן.

מחיר הונדה PCX125 החדש נקבע על כ-18,700 שקל לתקופת ההשקה, והדגם יוצע ב-4 צבעים לבחירה (לבן פנינה, שחור, אפור פחם ואדום), עם אחריות לשנתיים ללא הגבלת ק"מ.


חדשות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתוב תגובה

תגובות