ראשי » דף הבית - Wheel » טויוטה לנד קרוזר החדש 2018 נחת בישראל !

טויוטה לנד קרוזר החדש 2018 נחת בישראל !

טויוטה לנד קרוזר, רכב השטח האגדי החוגג כבר 65 שנה, מתעדכן בדגם מחודש המציע עדכוני עיצוב, אופציה לחבילת מערכות בטיחות מתקדמות ועוד. המחיר נותר ללא שינוי ויחל ב-299 אלף שקל.

נכתב על ידי:   פורסם בקטגוריה: חדשות רכב   בדגם רכב: ,   עם התגים:   פורסם בתאריך: 08/02/18
טויוטה לנד קרוזר החדש 2018 נחת בישראל !

חברת יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה, מודיעה על התחלת שיווקו של הלנד קרוזר החדש בישראל, כחמישה חודשים בלבד לאחר שנחשפה בחו"ל מתיחת הפנים המקיפה לדגם. עבור הדור הנוכחי של הלנד קרוזר הפופולרי, מדובר כבר במתיחת הפנים השלישית לדגם שהוצג לפני 8 וחצי שנים.


לצד עיצוב מחודש (קלות) לחזית הרכב ולחלקה האחורי של המכונית, צומח הלנד קרוזר גם בארוך עם תוספת של 6 ס"מ ל-4.84 מטר בדגם הארוך ו-4.56 מטר בדגם הקצר. בתא הנוסעים מציע הדגם שדרוג עיצוב סביבת הנהג, עם לוח שעונים מחודש וקונסולת מכשירים מרכזית בעיצוב חדש. בנוסף, תוצע מערכת המולטימדיה המקורית Toyota Touch® 2 עם מסך מגע "8 וכן אפשרות נעילת הדיפרנציאל המרכזי לשיפור העבירות בשטח.

טויוטה לנד קרוזר החדש 2018

לראשונה בדגם תוצע בגרסת ה- LIMITED גם חבילת הבטיחות המתקדמת של טויוטה, הכוללת: התרעה על סכנת התנגשות עם בלימה אוטונומית, התרעת סטייה מנתיב ובקרת שיוט אדפטיבית. בדגם הפשוטים יותר תוצע רק מערכת מובילאיי, מסיבה שדגמי הבסיס אינם מיוצרים עם מערכות הבטיחות המתקדמות.

מתחת למכסה המנוע, לא נרשם שינוי והדגם יוצע עם אותו מנוע הטורבו דיזל D-4D ‏2.8 ליטר, המפיק 177 כ"ס ומומנט מרבי של 45.9 קג"מ ותיבת הילוכים אוטומטית בעלת 6 הילוכים. מעבר לכך, מדובר באותו רכב שטח משובח שנבנה על שלדת סולם ומציע יכולות שטח גבוהות, כאשר הלנד קרוזר החדש כולל מתלי עצה כפולה עצמאיים קדמיים ומתלי four-link (ארבע נקודות חיבור) לסרן האחורי הקשיח.

טויוטה לנד קרוזר החדש 2018

מאז החל שיווק טויוטה לנד קרוזר בישראל בשנת 1997, נמכרו כאן מעל ל-23,000 מכוניות, כאשר עמידותו ואמינותו של הרכב, יצרו לו ביקוש גבוה במיוחד בשוק המקומי, הן כחדש והן כמשומש הנמכר לרוב במחירים הגבוהים משמעותית ממחיר המחירון.

מחיר טויוטה לנד קרוזר 2018 החדש לא השתנה ויחל ב-299,900 שקל לדגם הקצר, החל מ-319,900 שקל לדגם ה- TS הארוך ועד 399,900 שקל לדגם הארוך המאובזר ביותר.

חדשות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתוב תגובה

תגובות