ראשי » דף הבית - Wheel » נחשפה רשמית קיה ריו החדשה 2017

נחשפה רשמית קיה ריו החדשה 2017

קיה חושפת תמונות ראשונות של גרסת היצור של הריו החחדשה לשנת 2017 לקראת חשיפתה הרשמית בתערוכת פאריס 2016 שתיפתח בסוף החודש.

נכתב על ידי:   פורסם בקטגוריה: חדשות רכב   בדגם רכב: ,   עם התגים:   פורסם בתאריך: 01/09/16
נחשפה רשמית קיה ריו החדשה 2017

שבוע לאחר שנחשפה באיורים ראשונים קיה ריו החדשה, מפרסמת קיה תמונות ראשונות ופרטים ראשונים של גרסת הייצור של מכונית הסופר-מיני של החברה, לקראת הצגתה בתערוכת פאריס 2016. הדגם החדש שמיועד לשיווק נרחב ברחבי העולם, עוצב ופותח בשיתוף פעולה של מחלקות העיצוב של החברה בגרמניה, ארה"ב וקוריאה, על מנת ליצור מכונית שתקלע כמה שיותר לטעמם של הלקוחות השונים בעולם.הדור הרביעי של קיה ריו זוכה לעיצוב חדש המזכיר במעט את האחות החצי תאומה (יונדאי i20) ומציג גידול קל במידות עם 4.065 מטר באורך, 1.725 מטר רוחב ובסיס גלגלים של 258 ס"מ (10+ס"מ), האמור לתרום לתא נוסעים מרווח יותר מהדור היוצא. בסעיף הגובה, מאבדת המכונית 5 מ"מ עם 1.45 מטר גובה, לטובת התנהגות כביש וצריכת דלק טובים יותר.

קיה ריו החדשה 2017 קיה ריו החדשה 2017

בתוך תא הנוסעים, מציגה הריו החדשה עיצוב חדש, אם כי פחות עתידני ומרשים מהאיור שסיפקה החברה בשבוע שעבר, עם עיצוב פרקטי ולא מתחכם, למעט מסך המולטימדיה החדש שמקובע באופן די מוזר בלוח השעונים "מסך צף" ונראה כאילו אינו מתאים לרכב. מעבר לכך, מצהירים בקיה על צמצום במספר המתגים בלוח השעונים בהתאם לאופנה הנוכחית, ושיפור איכות החומרים, עם אופציה לריפודי עור (שאינה תגיע לארץ).

קיה ריו החדשה 2017 קיה ריו החדשה 2017

פרטים נוספים לעת עתה לא משחררים בחברה, מעבר להצהרה על ציוד הרכב במערכות בטיחות מתקדמות ומולטימדיה מקורית מתקדמת המתמשקת עם הסמארטפון, ואלו יפורסמו רשמית עם פתיחת תערוכת פאריס ב-29 לספטמבר.


חדשות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתוב תגובה

תגובות