ראשי » דף הבית - Wheel » קיה ספורטאז' בגרסת גג זכוכית פנורמי מוזלת

קיה ספורטאז' בגרסת גג זכוכית פנורמי מוזלת

יבואנית קיה מתחילה בשיווק הספורטאז' גם בגרסת Urban Top המצוידת במנוע 2.0 ליטר וגג זכוכית פנורמי נפתח, במחיר של 153,900 שקל, או 145,900 שקל לחברי מועדון "חבר".

נכתב על ידי:   פורסם בקטגוריה: חדשות רכב   בדגם רכב: ,   עם התגים:   פורסם בתאריך: 08/05/17
קיה ספורטאז' בגרסת גג זכוכית פנורמי מוזלת

חברת טלקאר, יבואנית קיה, מעדכנת את אבזור הספורטאז' בגרסת ה- 2.0 ליטר Urban הבסיסית, שהופכת מעתה לגרסת Urban Top, הכוללת גם גג זכוכית פנורמי נפתח חשמלית, ללא תוספת במחיר. עבור הלקוחות האוהבים את עניין גג הזכוכית הפנורמי (ויש הרבה כאלה), מדובר בחיסכון של 16,000 שקל ברכישת הספורטאז', לעומת מחיר גרסת ה- LX המצוידת בגג הזכוכית שתמשיך להימכר לצידו.לצידו של גג הזכוכית, מצוידת הספורטאז' הנ"ל גם בשמשות אחוריות כהות, מסילות גג, מראות צד מתקפלות חשמלית עם תאורת איתות מסוג LED, חישוקי גלגלים קלים, בקרת אקלים דיגיטלית כפולת אזורים עם פתחי מיזוג אחוריים, מערכת שמע מקורית נשלטת מההגה עם שקעי AUX ו- USB, הגה וידית הילוכים בציפוי עור, בקרת שיוט, חיישני גשם ואורות, 6 כריות אוויר, מערכת התראה על סכנת התנגשות עם בלימה אוטומטית, מערכת תיקון אקטיבית של סטייה מהנתיב ועוד.במחיר של 153,900 שקל, הספורטאז' "אורבן טופ" המוזלת ומצוידת בגג פנורמי, עשויה לצוד לקוחות רבים לא רק מגרסת ה- LX היקרה יותר, אלא בעיקר גם מול המתחרה העיקרית – יונדאי טוסון Open Sky, שנמכרת בתמורה ל-169,900 שקל. מעניין יהיה לראות בכמה תוצע גם הספורטאז' בשוק ה- 0 ק"מ מליסינג…

בימים אלה, מוצעת קיה ספורטאז' במבצע "חבר" בהנחות שונות, וגרסת ה-Urban Top החדשה מוצעת לחברי המועדון במחיר של 145,900 שקל +תוספות אבזור במתנה.

חדשות נוספות

תגובות (1)

 1. מאת מאוכזב קיה:

  קיה ספורטאג gt החדשה…

  אז הרשתי לעצמי להתפנק קצת ולרכוש בשנה שעברה רכב ב 190 אלף שקל. גדול, חזק ומפנק.
  גם השותף שלי קנה בעקבות כך רכב זהה, אחותי, בן הדוד.. כך שהצטרפנו כולנו למשפחת קיה.

  מספר חודשים לאחר השימוש ברכב, שחבר ביקש את עזרתי ב"כבלים" גיליתי לתדהמתי שהרכב הגיע ללא ידית לפתיחת מכסה המנוע!
  פניה זועמת לשירות הלקוחות של החברה, בהבטחה שיחזרו אליי עם תשובה, לא העלתה דבר.

  אני עצמאי בעל מספר עסקים ומעט מאד זמן פנוי. ניסיתי ליצור קשר מספר פעמים עם החברה בדרישה לתיקון הליקוי במהלך החודשים שעברו, אין ספור שיחות לשירות הלקוחות, הגעה פיזית לאחד המוסכים ברמת גן, רק כדי לגלות שאין את החלק במלאי, הגעתי למצב שאני אפילו לא יכול למלא מים למגבים… מאד מהנה ובטיחותי בחורף..

  בסופו של דבר לפני מספר חודשים יצרו איתי קשר ממוסך הילוך שישי בבאר יעקוב עם בשורה – הגיע החלק תבוא להחליף.
  בשעה טובה. מצאתי זמן פנוי וניגשתי להתקין לראשונה את הידית הנדירה לפתיחת מכסה המנוע. על הדרך כמובן בדיקת שמן ומים שגרתית. הכל נמצא תקין.
  בקיה, אגב, מעולם לא טרחו אפילו להתנצל על המקרה.

  השבוע יצרתי קשר שוב עם מוסך הילוך שישי לשליחת שני הרכבים (שלי ושל השותף) לטיפול ראשון.
  חייב לציין שבעקבות חוסר זמן שני הרכבים חרגו מסך הק"מ לטיפול הראשון, כאשר הייתי בטוח שהטיפול צריך להיות ב 20 אלף ק"מ, מסתבר שכבר ב 15 אלף ק"מ (שניהם ב 22 אלף ק"מ).

  כאן מרפי נכנס לתמונה. למחרת היום שתיאמתי את האיסוף לרכב, נדלקה ברכב נורת מנוע, והטורבו חדל מלעבוד.
  הבוקר המוסך התקשר ובישר כי יש צורך בהחלפת הטורבו ברכב, וכי אין כל אחריות בשל העובדה שעברנו את מועד הטיפול ברכב.

  ואני שואל, חברה שמתיימרת להעניק 7 שנות אחריות לרכב, במיוחד לרכב שעלה קרוב ל 200 אלף שקל, ומתקלקל תוך שנה של שימוש סביר (20 אלף ק"מ בשנה זה בהחלט שימוש סביר), מתנערת באופן מביש מכל אחריות?

  נכון, יש שיגידו שהיבואן צודק ויש לעמוד בכללים שהציב לטובת האחריות, אך אין פה חריגה מטורפת של עשרות אלפי קילומטרים והזנחה פושעת. בסך הכל שימוש סביר ברכב.

  דבר אחד בטוח – רכב של קיה לעולם לא ארכוש יותר, בטח ובטח שלא אמליץ כמו בעבר לחברים ולמשפחה.

  קיה ישראל Kia Israel

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתוב תגובה

תגובות