ראשי » דף הבית - Wheel » קיה ריו החדשה תיחשף בתערוכת פאריס 2016

קיה ריו החדשה תיחשף בתערוכת פאריס 2016

קיה ריו, המכונית הנמכרת ביותר של קיה בעולם, זוכה לדור חדש המבטיח לעשות הכל טוב יותר מקודמו. הדגם יוצג בתערוכת פאריס 2016 באוקטובר ויגיע ליצור עוד השנה.

נכתב על ידי:   פורסם בקטגוריה: חדשות רכב   בדגם רכב: ,   עם התגים:   פורסם בתאריך: 24/08/16
קיה ריו החדשה תיחשף בתערוכת פאריס 2016

קיה חושפת איורים ראשונים על הדור החדש של קיה ריו, לקראת חשיפתו הרשמית בתערוכת פאריס הקרובה שתיפתח ב-29 בספטמבר 2016. קיה ריו נחשבת למכונית הנמכרת ביותר של היצרן בעולם, ואשתקד נמכרו ברחבי העולם יותר מ-473,000 עותקים שלה. כיאה לדגם חשוב ביותר עבור החברה בעולם, עוצבה ותוכננה הריו החדשה במרכזי העיצוב של החברה בגרמניה וארה"ב שהיו בקשר הדוק גם עם קיה קוריאה למען התאמה מרבית שלה לכל רחבי העולם.
קיה ריו החדשה 2017 קיה ריו החדשה 2017 – עיצוב קרבי משהו. הג'נטים הגדולים לא יגיעו בגרסת היצור כמובן

הדור הרביעי של הריו שנחשף עתה באיורים ראשונים, מציג עיצוב מודרני השומר אמנם על קווי העיצוב המוכרים של הדגם, אך יחד עם זאת מציג התקדמות רבה, ועפ"י האיורים הבודדים שנחשפים לעת עתה, נראה טוב מאוד וללא ספק אחד הנאים בקטגורית הסופר-מיני. נותר לקוות רק שגרסת היצור לא תהיה שונה מדי. בחברה לא מוסרים לעת עתה פרטים טכניים אודות הדגם, ומסתפקים בהצהרה על הגדלת בסיס הגלגלים ורוחב המכונית לטובת תא נוסעים מרווח מבעבר.קיה ריו החדשה 2017 קיה ריו החדשה 2017

לפי האיור הבודד של עיצוב הפנים, הריו החדשה מציגה עיצוב מודרני ונקי עם מיעוט מתגים, כאשר מערכת מולטימדיה תשלוט על מספר גדול של מערכות הרכב. בקיה מבטיחים בנוסף רמת בטיחות גבוהה במיוחד וקישוריות מתקדמת עם הסמארטפון.

קיה ריו החדשה 2017 תוצג כאמור רשמית בתערוכת פאריס 2016 ותגיע ליצור עוד לפני סוף השנה, כך שסביר שתנחת בארץ ברבעון הראשון של 2017.


חדשות נוספות

תגובות (3)

  1. דן הגיב:

    שיביאו סוף סוף מנוע טורבו קטן וגיר 6 הילוכים אוטומטי

  2. שביט הגיב:

    אוי ואבוי אם זו גולת הכותרת.יש לקוות שתהיה יוצא מוצלח מהזבל שהיה בשם זה בגרסאות קודמות ולא ממש החמיא לקיה

  3. נהג הגיב:

    הבעיה של קיה ריו הנוכחית זה מנועים חלשים ות"ה מיושנת. הרכב מספיק מרווח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתוב תגובה

תגובות