ראשי » דף הבית - Wheel » רנו זואי החשמלית בגרסת הסוללה המוגדלת בארץ

רנו זואי החשמלית בגרסת הסוללה המוגדלת בארץ

רנו זואי Z.E 40 החשמלית נוחתת בישראל עם הצהרת יצרן על טווח נסיעה של 403 ק"מ בין טעינות, העשויה להפחית משמעותית את חשש הלקוחות מטווח נסיעה מוגבל. חבל רק שגם המחיר צמח משמעותית.

נכתב על ידי:   פורסם בקטגוריה: חדשות רכב   בדגם רכב: ,   עם התגים:   פורסם בתאריך: 05/08/18
רנו זואי החשמלית בגרסת הסוללה המוגדלת בארץ

חברת קרסו מוטורס, יבואנית רנו, מתחילה בשיווק רנו זואי החשמלית בגרסת ה-Z.E 40, המצוידת בסוללה בקיבולת של 41kWh, המציעה טווח נסיעה בין טעינות גבוה משמעותית מהדגם היוצא ששווק כאן החל מינואר 2017.אחת הבעיות העיקריות האחראיות לשיוווק מכוניות 100% חשמליות בארץ, נוגעת לטווח הנסיעה המוגבל של הרכבים בין טעינות, המאפשר לרכבים לשמש לרוב כמכונית עירונית בלבד, או מקסימום להתניידות עד לערים הסמוכות. הזואי Z.E 40 שנוחתת בימים אלו בארץ, מצוידת כבר בטווח נסיעה מרשים של 403 ק"מ בין טעינות, זאת לעומת טווח נסיעה בין טעינות של 240 ק"מ בדגם היוצא. נותר לקוות שבתנאי אמת המכונית תציע לפחות 250 ק"מ בין טעינות.

מעבר לכך, רושמת הזואי בעלת הטווח המוגבר מנוע חשמלי בהספק של 92 כ"ס במקום 88 כ"ס עד כה, המאפשר תאוצה ל-100 קמ"ש תוך 13.5 שניות, לצד מהירות מרבית של 135 קמ"ש. אבזור הרכב כולל כסטנדרט: לוח שעונים דיגיטלי, כניסה והתנעה ללא מפתח, בקרת אקלים, חיישני אורות וגשם, חישוקי "16 קלים, בקרת שיוט, מצלמת רוורס, חיישני רוורס ומערכת מולטימדיה מקורית עם מסך "7, חיבורי AUX ו-USB, ממשק עברית מלא ושליטה מההגה. אבזור הבטיחות נותר צנוע יותר עם 4 כריות אוויר ומערכת הבטיחות מובילאיי, אך למכונית ציון מלא של 5 כוכבים במבחן הריסוק.

מחיר רנו זואי החשמלית בעלת הטווח המוגדל נקבע על 143,990 שקל, מחיר הגבוה ב-12,000 שקל מהדור היוצא. מתחילת 2018 עלו לכביש כ-22 מדגמי הזואי.


חדשות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתוב תגובה

תגובות