ראשי » דף הבית - Wheel » שיווק נוסח אמריקה: קנו פיאט וקבלו חניה במנהטן!

שיווק נוסח אמריקה: קנו פיאט וקבלו חניה במנהטן!

שיווק יצירתי בסגנון אמריקאי: סוכנות פיאט במנהטן במבצע ליום הזיכרון האמריקני, מציעה לרוכשי פיאט 500 חניה חודשית במנהטן בעלות של $99 בלבד.

נכתב על ידי:   פורסם בקטגוריה: צרכנות רכב   בדגם רכב:   עם התגים:   פורסם בתאריך: 27/05/17
שיווק נוסח אמריקה: קנו פיאט וקבלו חניה במנהטן!

מבצעי רכב לחגים הם משהו שבשגרה בארץ, וברוב החגים תוכלו למצוא שלל מבצעים שווים או יותר לרכישת רכב חלומותיכם. אבל מה קורה בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות? מסתבר שבארה"ב גם יום הזיכרון הלאומי הוא זמן אידיאלי לרכישת רכב במבצע, ובאתרי הרכב בארה"ב תמצאו שלל מבצעי רכב מיוחדים ליום הזיכרון לחללי המלחמות, שיחול השנה ביום שני הקרוב (29/5).כך למשל מצאנו בסוכנות פיאט בניו-יורק הצעה מעניינת ומקורית לרכישת רכב. במסגרת מבצע ליום הזיכרון, מציעה סוכנות פיאט ואלפא רומיאו במנהטן מבצע שנראה אטרקטיבי לתושבי אחד האזורים הצפופים בעולם: קנו פיאט 500 וקבלו חניה חודשית במנהטן בתמורה ל-$99 בלבד לחודש, במחיר המובטח לשנה שלמה. עבור כל מי שלא בקיא בתנועה במנהטן, נוסיף שאם החלטתם לוותר על שלל אמצעי התחבורה הציבוריים והיעילים, ולהגיע למחוז חפצכם ברכביכם הפרטי, תגלו שמציאת מקום חניה היא פרויקט שלרוב יותר מסובך ממציאת חניה בת"א, וגם אם מצאתם, תיאלצו להיפרד מעשרות דולרים בממוצע. לכן, אפשרות חניה ב-$99 דולר לחודש למשך כשנה, נראית הצעה אטרקטיבית ביותר. לאחר שנה, לפחות תתעודדו שמציאת חניה לפיאט 500 הינה משימה הרבה יותר פשוטה ממציאת חניה למכונית אמריקנית טיפוסית.

מבצע פיאט 500 ליום הזיכרון האמריקאי מבצע פיאט 500 ליום הזיכרון האמריקאי

וכמה עולה לכם הדגם שבמבצע? את מה שמציעים לכם בסוכנות פיאט בניו-יורק כפיאט 500, אתם מכירים יותר מהארץ מהשם אבארט 500 ! שאותה תקבלו תמורת $20,180 לדגם האבארט 500 המצויד בגיר ידני, לאחר הנחה של $2,000 דולר שמציעה לכם הסוכנות. בשעה שבארץ שדרוג לגיר אוטומטי דורש לרוב תוספת משמעותית במחיר, בארה"ב שדרוג לאבארט 500 אוטומטית ידרוש מכם רק $495 נוספים, + הזכות הנדירה לחניה חודשית במנהטן בתמורה ל-$99 בלבד.המבצע מוגבל עד ה- 31/5 הן לרוכשים את הרכב בקניה רגילה, והן לשוכרים את הרכב בעסקת ליסינג וכולל גם את דגם ה- 500L.חדשות נוספות

תגובות (1)

  1. מאת עודד:

    נחמד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתוב תגובה

תגובות