פולקסווגן גולף GTI החדשה – מבחן דרכים

מתיחת הפנים לגולף GTI דור 7, הצעירה מעט את העיצוב, הוסיפה סוסים גזעיים, שדרגה בשלל מערכות בטיחותיות מתקדמות וקיצצה מעט את המחיר. וכן, היא עדיין דומה מאוד לגולף 1.4 ליטר של השכן וטוב שכך.

בישראל: פולקסווגן גולף GTI המחודשת 2017

פולקסווגן גולף GTI המחודשת זוכה לעיצוב מעודכן, ביצועים משופרים עם מנוע המפיק 230 כ"ס ואבזור בטיחותי מתקדם כסטנדרט. המחר יחל ב-214,900 שקל.

מבחן דרכים: פולקסווגן גולף 2017 המחודשת

פולקסווגן גולף, הדגם הנמכר ביותר של פולקסווגן, זוכה למתיחת פנים מקיפה הכוללת עיצוב מחודש, ושדרוג ניכר של מערכות הבטיחות. האם זה מספיק מול המתחרות המודרניות?

בארץ: פולקסווגן גולף 2017 המחודשת

דור 7 מעודכן: פולקסווגן גולף החדשה נוחתת בישראל לאחר שעברה מתיחת פנים מקיפה, עם עיצוב מעודכן, מערכות בטיחות מתקדמות כסטנדרט ומחיר שיחל ב-131,900 שקל.

נחשפה פולקסווגן גולף 2017 החדשה

מסובבת ראשים? כך מציגים פולקסווגן בסרטון פרסומת חדש את הגולף החדשה לשנת 2017, שזוכה לעדכוני עיצוב, מנוע 1.5 ליטר חדש ושלל מערכות בטיחות מתקדמות.

מבצע 72 השעות של צ'מפיון מוטורס חוזר

"מבצע 72 השעות", אירוע המכירות השנתי של צ'מפיון מוטורס יתקיים בעוד כשבועיים ומבטיח מחירים והטבות "שלא מהעולם הזה"… לעת עתה, נחשפו מחירי המבצע של פולקסווגן בלבד.

פולקסווגן גולף ופאסאט מוזלים באלפי שקלים

יבואנית פולקסווגן מעדכנת את מחירון דגמי הגולף והפאסאט שזוכים להפחתות מחיר עד 5,000 ש"ח. הגולף תוצע מעתה במחיר אטרקטיבי עם תג מחיר החל מ-129,900 ש"ח לדגם ה- 1.4 ליטר אוטומטי.

פולקסווגן גולף 2015 – מבחן דרכים

המחירון החדש והמוזל של פולקסווגן, דחק הצידה את גרסת ה-1.2 ליטר של פולקסווגן גולף 2015, ובמקומה מציע גרסת 1.4 ליטר זולה ומאובזרת יותר. יצאנו לבדוק מה יש לה להציע.

פולקסווגן גולף R – מבחן דרכים

פולקסווגן גולף R, הגרסה השרירית והקיצונית של ה- GTI היא מכונית ספורט מרתקת עוד בחניה עם ההופעה המוחצנת. כשמתחילים לנהוג בה, העסק עוד רק משתפר.

פולקסווגן גולף GTI מבחן דרכים

מארק צוקרברג, מייסד פייסבוק שווה לפי ההערכות לא פחות מ- 19 מיליארד דולר ! ומה עושה בן אדם כזה שמחליט לרכוש רכב חדש? קונה גולף GTI חדשה ב- $30,000 בלבד. אז יצאנו לבדוק מה יש ברכב הזה שמשך את הבחור על פני כל חלום מוטורי אחר.

פולקסווגן גולף החדשה- מכונית השנה ביפן

פולקסווגן גולף החדשה רושמת הישג מרשים כאשר נבחרת למכונית השנה ביפן והופכת להיות המכונית הראשונה בהסטוריה שקוטפת את הפרס ואיננה יפנית.

פולקסווגן גולף GTI החדשה רושמת פתיחה מוצלחת

יבואנית פולקסווגן מדווחת על מכירת לא פחות מ- 30 גולף GTI החדשה מאז הושק הדגם ביום שישי האחרון.