דאצ'יה דאסטר החדש מבחן דרכים

דאצ'יה דאסטר 2018 החדש משתדרג בהופעה ומספק ביצועים נאים וצריכת דלק מעולה, יחד עם נוחות גבוהה בכביש ויכולות שטח נאות, במחיר עיקרי של התפשרות בנושא הבטיחות.

מציאה? דאצ'יה 0 ק"מ במחיר אטרקטיבי

יבואנית דאצ'יה מחסלת את מלאי הדאסטר מהדור היוצא, ומציעה את גרסת הדיזל אוטומטית ברמת גימור גבוהה, בתנאי יד ראשונה 0 ק"מ מהיבואן ובמחיר תחרותי.

פנאי משפחתי בזול: דאצ'יה MCV סטפווי בישראל

יבואנית דאצ'יה מתחילה בשיווק ה-MCV סטפווי ( Stepway ), משפחתית סטיישן שימושית בעלת עיצוב דמוי רכב שטח, המצוידת במנוע טורבו 0.9 ליטר ותיבה אוטומטית. שלכם תמורת 82,990 ₪.

בארץ: דאצ'יה סאנדרו אוטומטית במחיר של 62,990 ₪

סופר-מיני אוטומטית במחיר של מיני: יבואנית דאצ'יה מתחילה בשיווק הסאנדרו המחודשת המצוידת במנוע טורבו 0.9 ליטר, גיר רובוטי ומחיר תחרותי שיחל ב-62,990 שקל.

דאצ'יה דאסטר החדש הושק בישראל במחיר החל מ-89,990 שקל

דאצ'יה דאסטר החדש 2018 נוחת בישראל עם עיצוב מחודש ומודרני יותר, תא נוסעים משודרג, הבטחה לתא נוסעים שקט משמעותית מבעבר, ומנועי בנזין ודיזל בהיצע הדגמים. המחיר יחל ב-89,990 שקל לדגם ידני.

נוסטלגיה לשבת: דלתא הרומנית- אתה יכול 88

1988: יבואנית אלפא רומיאו מתחילה בשיווק הדלתא הרומנית עם תג מחיר של מחצית ממכונית אירופאית מקבילה, וזוכה ל-6,500 הזמנות. פחות משנה לאחר מכן, החברה פשטה את הרגל והשאירה 1,564 לקוחות בלי מכונית ובלי הכסף. הסיפור המלא של הדלתא הרומנית.

נחשף דאצ'יה דאסטר 2018 החדש

דאצ'יה חושפת בפרטים ראשונים את הדאסטר החדש, שיציג מראה מודרני וקשוח יותר, תא נוסעים איכותי יותר ואבזור משופר. חשיפה ראשונה בתערוכת פרנקפורט הקרובה.

דאצ'יה דאסטר אוטומטית בישראל במחיר מפתיע !

רכב כביש שטח בר השגה: דאצ'יה דאסטר דיזל אוטומטית נוחתת בישראל ומבטיחה לצד צריכת דלק של 22.2 ק"מ לליטר, מחיר מדהים שיחל ב- 99,990 שקל בלבד !

נחשפה דאצ'יה לוגאן MCV סטפווי : סטיישן לשטח?

דאציה מרחיבה את משפחת הסטפווי (Stepway) לארבעה, עם חשיפת הלוגאן MCV סטפווי, המציעה מכונית סטיישן עם מראה של קרוסאובר. הדגם ייחשף בתערוכת ז'נבה.

ארוך טווח: חצי שנה עם דאצ'יה סנדרו סטפווי דיזל

חצי שנה עם דאצ'יה סנדרו סטפווי דיזל ו-21,000 ק"מ שנרשמים כבר על השעון ברכב המשמש ללימוד נהיגה. איך האמינות עד כה וכמה עלה הטיפול הראשון?

בארץ: דאצ'יה לוגאן סדאן וסטיישן – החל מ-74,990 ₪

לאחר שיכבה כאן בעבר תחת המותג רנו, תנחת בקרוב בארץ דאצ'יה לוגאן החדשה בדגמי סדאן וסטיישן עם תג מחיר משוער של עד 70 אלף שקל.

המחירון המנופח של המסחריות הקלות ומדוע דאצ'יה דוקר לא ממש תחרותית

חשבתם שהמסחרית דאצ'יה דוקר שברה את השוק עם המחיר הנמוך בקטגוריה? מסתבר שאת מרבית הטנדרונים המתחרים תוכלו לרכוש במחיר דומה ואף זול יותר בשוק היד ראשונה 0 ק"מ מליסינג.