נחשף דאצ'יה דאסטר 2018 החדש

דאצ'יה חושפת בפרטים ראשונים את הדאסטר החדש, שיציג מראה מודרני וקשוח יותר, תא נוסעים איכותי יותר ואבזור משופר. חשיפה ראשונה בתערוכת פרנקפורט הקרובה.

דאצ'יה דאסטר אוטומטית בישראל במחיר מפתיע !

רכב כביש שטח בר השגה: דאצ'יה דאסטר דיזל אוטומטית נוחתת בישראל ומבטיחה לצד צריכת דלק של 22.2 ק"מ לליטר, מחיר מדהים שיחל ב- 99,990 שקל בלבד !

נחשפה דאצ'יה לוגאן MCV סטפווי : סטיישן לשטח?

דאציה מרחיבה את משפחת הסטפווי (Stepway) לארבעה, עם חשיפת הלוגאן MCV סטפווי, המציעה מכונית סטיישן עם מראה של קרוסאובר. הדגם ייחשף בתערוכת ז'נבה.

ארוך טווח: חצי שנה עם דאצ'יה סנדרו סטפווי דיזל

חצי שנה עם דאצ'יה סנדרו סטפווי דיזל ו-21,000 ק"מ שנרשמים כבר על השעון ברכב המשמש ללימוד נהיגה. איך האמינות עד כה וכמה עלה הטיפול הראשון?

בארץ: דאצ'יה לוגאן סדאן וסטיישן – החל מ-74,990 ₪

לאחר שיכבה כאן בעבר תחת המותג רנו, תנחת בקרוב בארץ דאצ'יה לוגאן החדשה בדגמי סדאן וסטיישן עם תג מחיר משוער של עד 70 אלף שקל.

המחירון המנופח של המסחריות הקלות ומדוע דאצ'יה דוקר לא ממש תחרותית

חשבתם שהמסחרית דאצ'יה דוקר שברה את השוק עם המחיר הנמוך בקטגוריה? מסתבר שאת מרבית הטנדרונים המתחרים תוכלו לרכוש במחיר דומה ואף זול יותר בשוק היד ראשונה 0 ק"מ מליסינג.

בארץ: דאצ'יה סנדרו סטפווי אוטומטית !

זמן קצר לאחר שהוצגה בחו"ל הדאצ'יה האוטומטית הראשונה, מתחילה קרסו מוטורס בשיווק דאצ'יה סנדרו סטפווי אוטומטית (רובוטית ) במחיר של 76,990 ₪.

דאצ'יה סנדרו בישראל: סופר-מיני חסכונית ב-54,900 ש"ח

חדש בישראל: דאצ'יה סנדרו- סופר-מיני מרווחת, מאובזרת וחסכונית ( 17.2 ק"מ לליטר ) במחיר של 54,900 ש"ח בלבד. הזמינו כאן נסיעת מבחן (מדור שיווקי )

דאצ'יה סנדרו סטפווי דיזל : מבחן דרכים

בסיום שנת חדירה מוצלחת לשוק הישראלי, הושק החודש דאצ'יה סנדרו סטפווי דיזל במחיר של 75 אלף שקל בלבד, ההופך אותו לרכב הדיזל הזול בישראל. שווה את הכסף?

דאצ'יה מציגה : סנדרו ב-55 אלף שקל !

בסיכום שנת השקה מוצלחת, משיקה דאצ'יה דגמים חדשים במחירים תחרותיים: דאצ'יה דאסטר בנזין 4X4 ב-100 אלף שקל, דאצ'יה סטפווי דיזל ב-75 אלף שקל ודאצ'יה סנדרו ב-55 אלף שקל.

דאצ'יה דאסטר אוטומטית נחשפה בפרנקפורט

דאצ'יה דאסטר זוכה לגרסה אוטומטית – רובוטית בדומה למספר דגמים נוספים של החברה, העשויים לחזק משמעותית את מכירות הדגם בארץ. בארץ במהלך 2016.

דאצ'יה דוקר לחברת שמרד אלקטרוניקה

אחרי פתיחה נאה בקרב הלקוחות הפרטיים, מתחילה דאצ'יה להיכנס גם לציי הרכב עם אספקת כלי רכב ראשונים מסוג דאצ'יה דוקר לחברת שמרד אלקטרוניקה.