נחשפה הונדה אקורד החדשה 2018

הונדה אקורד החדשה דור 10: עיצוב חדש, מעבר למנועי טורבו, גיר אוטומטי 10 הילוכים והבטחה לחווית נהיגה ספורטיבית ומפנקת, לצד שלל מערכות בטיחות מתקדמות. בשלב הנוכחי, לא צפויה לחזור כנראה לישראל.

הונדה סיוויק 1.0 ליטר החדשה במבחן דרכים

הונדה סיוויק החדשה זונחת את מנוע ה-1.8 ליטר , ומאמצת במקומו מנוע טורבו 1.0 ליטר, מתעדכנת באבזור בטיחותי מרשים ועיצוב נועז יותר. יצאנו לבדוק איך כל העסק הזה מתנהג על הכביש?

הונדה סיוויק החדשה דור 10 בישראל !

מציתה שוב את הדמיון: מנוע טורבו 1.5 ליטר 182 כ"ס, 8.2 שניות ל-100 קמ"ש והבטחה לחווית נהיגה ספורטיבית. הונדה סיוויק החדשה נוחתת בישראל, ויש גם גרסה חסכונית 1.0 ליטר. המחיר יחל ב-121,900 שקל !

בקרוב בארץ: הונדה CRV טורבו 1.5 ליטר

הונדה CRV החדש צפוי לנחות בקיץ הקרוב בארץ, עם עיצוב חדש, תא נוסעים מרווח ואיכותי מהדור הנוכחי, ומנוע טורבו 1.5 ליטר 190 כ"ס שיחליף את גרסת ה- 2.0 ליטר.

נוסטלגיה: הונדה סיוויק 1990-1991

לקראת הגעתה של הונדה סיוויק החדשה לישראל, חזרנו לשנת 1990, בה החלה הונדה את פעילותה בישראל עם הסיוויק תחילה. איך הכל התחיל? בכתבה שלפניכם.

בקרוב בארץ? הונדה סיוויק טורבו 1.0 ליטר

הונדה חושפת פרטים נוספים על הסיוויק החדשה שתגיע לארץ בחודשים הקרובים. בתפריט: מנועי טורבו 1.5 ליטר 182 כ"ס ו- 1.0 ליטר 129 כ"ס המשודכים לתיבות ידניות ואוטומטיות.

המשפחתיות החדשות שיוציאו לכם את הג'יפונים מהראש?

הונדה סיוויק החדשה, סובארו אימפרזה החדשה ומשפחתיות חדשות צפויות לנחות כאן בחודשים הקרובים, במטרה להילחם בבריחה המואצת לשוק רכבי הפנאי הפורח. הסיכוי להצלחתן בשוק הפרטי נעוץ בעיקר במחיר.

הונדה ג'אז ידנית במבחן דרכים: מרווחת וחסכונית

ההונדה הזולה בישראל, היא גם מכונית הסופר-מיני הידנית היקרה בישראל. בתמורה היא מציעה תא נוסעים ענק, מנוע חסכוני במיוחד בדלק, בטיחות מרשימה ומוניטין מוצלח של אמינות וסחירות עתידית. הונדה ג'אז ידנית – מבחן דרכים.

אוטו סנטר: הונדה אינסייט 2013 עם אחריות מורחבת ל-3 שנים

מעוניינים בהונדה אינסייט 2013 היברידית חסכונית במיוחד בדלק, אך חוששים מהסוללות הוותיקות? אוטו סנטר מציעה כעת את הדגם עם אחריות מקיפה ומורחבת של 3 שנים.

עוברת לטורבו: הונדה CRV החדשה 2017

הונדה CRV החדשה זוכה לדור חדש ומתקדם המציע לראשונה גם מנוע טורבו 1.5 ליטר 190 כ"ס, מרכב המבטיח את תא הנוסעים המרווח בקטגוריה ושלל מערכות בטיחות מתקדמות.

מציתה את הדמיון: הונדה סיוויק Type R במבחן דרכים

הסיוויק שמחזירה את החשק לנהוג ועל הדרך מעוררת סנסציה ברחוב. 310 כ"ס, 5.7 שניות ל-100 קמ"ש ואפילו חסכונית בדלק. הונדה סיוויק Type R במבחן !

החל יצור הונדה סיוויק האצ'בק החדשה

הונדה סיוויק האצ'בק החדשה החלה לרדת מפס היצור במפעל החברה באנגליה ומשלוח ראשון שלה נשלח לארה"ב. מתי בישראל?