10 דגמי 2017 שהפכו ללהיטי מכירות בארץ !

פיג'ו 3008 החדש הפך לדגם הנמכר ביותר של החברה בארץ, וכך גם קיה פיקנטו ומזראטי לבנטה. אילו דגמים נוספים שהושקו בארץ השנה זינקו לצמרת המכירות? רשימה של 10 דגמי 2017 שהפכו להצלחה בשוק המקומי.

זינוק במכירות מכוניות היברידיות בישראל

יבואנית טויוטה מדווחת על שיא במכירות הדגמים ההיבירידים שלה בחודש החולף, וגם יבואנית יונדאי רושמת הישגים מרשימים מתחילת השנה עם הרכב ההיברידי הנמכר ביותר בישראל.ומה קורה בשוק היוקרה?

מבצע טויוטה היברידית עם דלק חינם לשנה !

טויוטה במבצעי רכב לחודש יוני: דלק חינם לשנה ברכישת דגמים היברידים, טויוטה קאמרי במחיר הנמוך ביותר שהוצע עד כה והנחות עד 10,000 שקל למגוון דגמים.

מבחן דרכים: טויוטה יאריס 1.5 ליטר החדשה 2017

טויוטה יאריס זוכה למתיחת פנים מקיפה הכוללת עיצוב מעודכן, מנוע 1.5 ליטר חדש המציע ביצועים וצריכת דלק משופרים, וחבילת בטיחות מתקדמת מרשימה. על הנייר זה מרשים, איך היא מתנהגת במציאות?

טויוטה יאריס החדשה בהטבות מיוחדות לרוכשים אונליין

לרגל השקת טויוטה יאריס החדשה, יוצא היבואן במבצע השקה ל-100 מכוניות בלבד הכולל רכישת הרכב באינטרנט וקבלת חבילת אבזור בשווי 4,200 שקל במתנה.

טויוטה יאריס 2017 החדשה בישראל

טויוטה יאריס, מכונית הסופר-מיני עם שמירת הערך והסחירות הטובים בארץ, זוכה לדגם חדש, הכולל עיצוב מחודש, מנוע 1.5 ליטר חדש ושיפור האבזור, אך ללא שינוי במחיר.

חוזרת למסחריות: טויוטה פרואייס בישראל

5 שנים לאחר שהפסיקה את פעילותה בשוק המסחריות בישראל, חוזרת יוניון מוטורס יבואנית טויוטה לשוק רכבי העבודה, עם התחלת שיווק טויוטה פרואייס (Proace)

טויוטה אוונסיס חדשה במחיר של קורולה?

מכונית מנהלים לכל פועל: מנפלאות שוק ה-0 ק"מ מליסינג – טויוטה אוונסיס, מכונית המנהלים של החברה, מוצעת במחיר כמעט זהה לקורולה המשפחתית.

טויוטה אייגו 2017 בסטנדרט בטיחות חדש

הכי הרבה מערכות בטיחות מקוריות בקטגוריית המיני: יבואנית טויוטה משדרגת את מפרט הבטיחות של מכונית המיני טויוטה אייגו, עם מערכת הבטיחות Toyota Safety Sense שתוצע כסטנדרט וללא שינוי במחיר.

קורולה לאספנים? טויוטה קורולה במהדורת 50 שנה ייחודית

טויוטה קורולה, הרכב הנמכר בעולם, חוגג יובל ולרגל האירוע יוצע בגרסה במהדורה מוגבלת העונה לשם "COROLLA 50th Edition" במחיר של 135,900 שקל.

טויוטה C-HR מבחן דרכים: הלהיט הבא בשוק המקומי?

טויוטה C-HR רק נחתה בארץ ותוך כ-58 דקות נמכר כל המלאי הראשוני באינטרנט, יחד עם שיא מכירות ישראלי חדש. מה יש לה להציע? יצאנו למבחן דרכים.

טויוטה C-HR קובעת שיא מכירות ישראלי חדש !

נמכרו ב- C-HIC: בתוך 58 דקות – נמכרו כל 300 רכבי טויוטה C-HR שהוצעו במכירה מוקדמת באונליין, מרביתם מהדגם ההיברידי ברמת הגימור הגבוהה C-HIC.