מזראטי לבנטה 3.0 ליטר – מבחן דרכים

מזראטי לבנטה הזניקה את מכירות המותג בישראל לשיא, עם מכירה של 78 מדגמי רכב השטח היוקרתי במחצית הראשונה של השנה. מדוע היא קוסמת לכ"כ הרבה לקוחות? יצאנו לבדוק.

100 רכבי מזראטי עלו לכביש בחצי שנה !

שיא של כל הזמנים למזראטי בישראל: יבואנית מזראטי מדווחת על מסירה של כ-100 מכוניות במחצית הראשונה של 2017, כאשר 78 רכבים מתוכם הינם מדגם הלבנטה.

מזראטי גיבלי 2016 זוכה להפחתת מחיר חדה !

כחלק מאסטרטגייה עולמית בדרך ליעד מכירות עולמי של 70 אלף מכוניות ב-2017, הושק הבוקר מחירון חדש ומוזל לדגמי מזראטי בישראל, הכולל הפחתה של 115 אלף שקל בדגמי הגיבלי !

מזראטי לבנטה הושקה בישראל: החל מ- 610 אלף שקל !

מזראטי לבנטה, רכב הפנאי-שטח הראשון בתולדות החברה, ישווק בארץ בדגמי בנזין ודיזל עם מנועים בהספקים של 275-430 כ"ס ויחד עם מחיר נמוך מהצפוי, אמור להיות אחד ממנועי הצמיחה העיקריים של מזראטי בישראל בשנים הקרובות.

מזראטי לבנטה נחשפה בז'נבה

מזראטי לבנטה נכנסת לקטגוריית רכבי הפנאי היוקרתיים ומבטיחה ביצועים ספורטיביים עם מנועים בהספקים של 275-430 כ"ס, הנעה כפולה חכמה ותיבת אוטומטית 8 הילוכים. בארץ בעוד מספר חודשים.

מזראטי לבנטה – כניסה ראשונה לעולם ה- SUV

אחרי יותר מ-100 שנים של ייצור מכוניות ספורטיביות, נכנעת מזראטי לדרישות השוק הדורש רכבי פנאי-שטח וחושפת רשמית בפרטים ראשונים את מזראטי לבנטה (Levante ). הדגם יגיע עוד השנה לישראל.

מזראטי גיבלי בישראל

מזראטי גיבלי תשווק עם מנועי בנזין ודיזל בהספקים של עד 410 כ"ס ותתחרה לראשונה בפלח זול יותר של מכוניות הסאלון היוקרתיות במחיר החל מ- 590 אלף שקל.

מזראטי קוואטרופורטה החדשה 2013

מצוידת במנוע מתוצרת פרארי בהספק של יותר מ- 460 כ"ס , אמורה הקוואטרופורטה החדשה לסייע להגדלת מכירות מזראטי ל-50,000 מכוניות ב- 2015. ארבע

פרארי ומזראטי הושקו רשמית בישראל

חברת אוטו איטליה השיקה הבוקר בת"א את אולם התצוגה של פרארי ומזראטי בישראל .

חברת אוטו איטליה , יבואנית פרארי ומזראטי לישראל ,

מזראטי קובנג בתערוכת דטרויט

רכב השטח היוקרתי הראשון של מזראטי , הגיע לביקור גם בתערוכת דטרויט , לקראת הצגת דגם סדרתי בקרוב.

מזראטי עוברת שלב נוסף לקראת

פרארי ומזראטי מתקרבות לישראל

חברת אוויס מדווחת היום על אישור רכישת 50% מחברת ' אוטו איטליה ' תמורת 10 מיליון ש"ח. היבוא יחל בחודשים הקרובים.

אוטוטו בישראל