בארץ: מיצובישי אאוטלנדר החדש 2018

מיצובישי אאוטלנדר החדש נוחת בארץ לאחר שעבר מתיחת פנים ומציע לצד עיצוב מחודש, לראשונה גם פתחי מיזוג אחוריים והבטחה לנוחות נסיעה משופרת. המחיר נותר ללא שינוי.

מיצובישי אקליפס קרוס במבחן דרכים

מיצובישי לקחו את מעצב הרכב מניסאן שעיצב את ה- 370Z וה-GTR הספורטיביות, ביקשו ממנו להפגין את כישוריו בעיצוב ג'יפון, הוסיפו לו את השם "אקליפס" ששירת מכונית ספורט בעבר וציידו אותו במנוע טורבו חזק. איך כל זה מתנהג במציאות? יצאנו לבדוק. מיצובישי אקליפס קרוס במבחן דרכים.

החל שיווק מיצובישי אקליפס קרוס בישראל

מיצובישי מרחיבה את היצע דגמי הפנאי שלה לארבעה, עם השקת האקליפס קרוס החדש, המצויד במנוע 1.5 ליטר טורבו, אבזור בטיחותי נדיב וארבע רמות גימור. המחיר יחל ב-

מיצובישי אאוטלנדר 0 ק"מ במחיר הטוב בשוק

מיצובישי אאוטלנדר 0 ק"מ, דגם 2018 המשודרג עם שלל מערכות בטיחות מתקדמות ומולטימדיה חדשה, עכשיו החל מ-138,000 שקל לדגם אוטומטי 5 מושבים או החל מ-148,000 שקל לדגם 7 מושבים. (מדור שיווקי)

מיצובישי אאוטלנדר 2018 משתדרגת בבטיחות

מיצובישי אאוטלנדר 2018 משודרג בכל רמות הגימור בחבילת מערכות בטיחות מתקדמת כסטנדרט, לצד מולטימדיה משודרגת ועוד. המחיר נותר ללא שינוי.

אאוטלנדר מקוצר: מיצובישי ASX מבחן דרכים

המיצובישי שנמכרת הכי הרבה באירופה, מגיעה לארץ בתקינה אמריקנית עם מפרט שכמעט תפור לשוק הישראלי… מיצובישי ASX מגיעה למבחן דרכים ומסתמנת כיורשת של הלנסר כמשפחתית החדשה. איך היא במציאות?

יד 2: מיצובישי ספייס סטאר משומשת

מבחני רכב יד שניה: שנתיים עם מיצובישי ספייס סטאר ואמנם רק 18,000 ק"מ על השעון, אבל הם מספיק זמן כדי להבין שמדובר ברכב עם הוצאות אחזקה נמוכות מאוד.

מיצובישי ASX בישראל – משנה את חוקי המשחק?

מיצובישי ASX, הדגם הנמכר ביותר של מיצובישי באירופה, נוחת סוף סוף בישראל עם עיצוב מחודש, מנוע 2.0 ליטר 150 כ"ס ואבזור עשיר כסטנדרט. המחיר תחרותי ויחל ב-132,900 שקל.

היכן תרכשו מיצובישי אאוטלנדר 0 ק"מ הכי בזול?

מעוניינים במיצובישי אאוטלנדר 0 ק"מ? בדקנו לכם היכן תוכלו לרכוש את רכב הפנאי 7 מושבים הפופולרי בישראל במחיר הטוב ביותר, כולל גם בגרסת 5 מושבים. (מדור שיווקי)

חדש: מיצובישי פאג'רו במהדורה מוגבלת לשטח

יבואנית מיצובישי מתחילה בשיווק הפג'ארו בגרסת מהדורה מוגבלת העונה לשם "דקאר פרו", הכוללת חבילת שטח מקצועית ומרכב מוגבה בתוספת מחיר של 19,900 ₪ בלבד לתקופת ההשקה.

COMING SOON – דגמי 2018 שאוטוטו בארץ

פיג'ו 5008 החדש? יונדאי קונה? מיצובישי אקליפס קרוס? סוף השנה כבר נצפה ברקע, אך עוד לפני שתסתיים שנת 2017, צפויים לנחות כאן שלל דגמים חדשים, כשרובם כמובן… רכבי פנאי-שטח.

מיצובישי אאוטלנדר 2017 במחיר הזול בארץ!

שוברים את שוק ה-0 ק"מ מליסינג גם ברכב פנאי 7 מקומות: מיצובישי אאוטלנדר 2017 ב-147,600 שקל בלבד, או ב-137,900 שקל לדגם 5 מושבים אוטומטי. (מדור שיווקי)