מיצובישי אאוטלנדר 2017 במחיר הזול בארץ!

שוברים את שוק ה-0 ק"מ מליסינג גם ברכב פנאי 7 מקומות: מיצובישי אאוטלנדר 2017 ב-147,600 שקל בלבד, או ב-137,900 שקל לדגם 5 מושבים אוטומטי. (מדור שיווקי)

מיצובישי טרייטון 2017 זוכה לאבזור משודרג

התחרות בשוק הטנדרים: מיצובישי טרייטון 2017 זוכה לשתי רמות גימור חדשות ומאובזרות יותר, לצד שדרוג האבזור בדגם ה- Desert. המחירים יחלו ב-229,900 שקל לדגם 4X4 אוטומטי.

מבחן דרכים: מיצובישי אאוטלנדר PHEV החדש

רחובות ת"א על חשמל בלבד: מיצובישי אאוטלנדר PHEV החדש, מוותר על עמדת הטעינה לטובת רשת החשמל הביתית, מציג צריכת דלק כמעט דמיונית בנסיעה עירונית ונהנה ממחיר נמוך מבעבר ואחריות מורחבת, המגבירים הפעם את סיכויי הצלחתו בשוק המקומי.

מיצובישי אאוטלנדר PHEV החדש – "העוצמה שבשקט"

מיצובישי אאוטלנדר PHEV החדש נוחת בישראל עם עיצוב מחודש, טעינה ביתית משקע כח במקום עמדת טעינה, אחריות מורחבת של 8 שנים לסוללות ומחיר נמוך מבעבר שיחל ב-194,900 שקל.

מיצובישי אקליפס קרוס תיחשף רשמית בז'נבה

מיצובישי מרחיבה את היצע דגמי הקרוסאוברים שלה, עם האקליפס קרוס החדש המצויד במנוע טורבו 1.5 ליטר ואופציה ל-4X4. הדגם יגיע לישראל לקראת סוף השנה.

מיצובישי אקליפס קרוס: רכב פנאי קומפקטי חדש

מיצובישי חושפת פרטים ראשונים על רכב הפנאי הקומפקטי החדש שלה- "אקליפס קרוס", המצויד בשם רכב הספורט מהעבר של החברה, יחד עם עיצוב קרוס המתבקש כיום בשוק הפנאי-משפחתי.

מיצובישי ספייס סטאר 2017 – מבחן דרכים

מיצובישי ספייס סטאר זוכה למתיחת פנים מקיפה, המבטיחה לטפל בנקודות התורפה של הדור היוצא, ועל הדרך משפרת את המראה והפינוקים בתא הנוסעים. יצאנו לבדוק.

מיצובישי אאוטלנדר חוגגת 15 שנה

מיצובישי אאוטלנדר חוגגת 15 שנים, 3 דורות ויותר מ-1.5 מיליון רכבים שנמכרו ברחבי העולם, כולל תואר 'רכב הפלאג-אין הנמכר בעולם' ומקום שלישי במכירות בקטגוריה בישראל.

מיצובישי ספייס סטאר החדשה בארץ במחיר מוזל מבעבר

מיצובישי ספייס סטאר החדשה זוכה לעיצוב מעודכן ושלל עדכונים טכניים, תוספת אבזור נוחות ובטיחות וגרסה ידנית מוזלת שמחירה יחל ב-59,900 ש"ח.

מיצובישי ספייס סטאר חוזרת לישראל

לאחר היעדרות של מספר חודשים, תחל בקרוב מיצובישי בשיווק מחודש של הספייס סטאר הקטנה שעברה מתיחת פנים מקיפה ואמורה לסייע משמעותית למכירות המותג בארץ.

בארץ: מיצובישי ספורטבק 2016 מתיחת פנים

מיצובישי ספורטבק המחודשת נוחתת בישראל עם עיצוב מעודכן, אבזור עשיר ומערכות מולטימדיה ומובילאיי כסטנדרט. המחיר נותר ללא שינוי ועומד על 119,500 ש"ח.

מיצובישי ספייס סטאר 2016

מיצובישי חושפת מתיחת פנים לספייס סטאר הכוללת עיצוב מעודכן, תא נוסעים איכותי ומאובזר יותר והבטחה ליותר חיסכון בדלק.