החל שיווק מרצדס S CLASS החדשה בישראל

מרצדס S CLASS, מכונית הדגל של היצרן, נוחתת בישראל בדגם חדש, המציע יכולות אוטונומיות משופרות, עיצוב מעודכן ומנועים משודרגים. המחיר יחל ב-1.055 מיליון שקל לדגם ה-S500.

מרצדס טנדר? מרצדס X קלאס נחשף

מרצדס חושפת את ה- X קלאס, טנדר ראשון של החברה המיועד לשוק המסחרי, אך יוצע גם בגרסאות מפוארות כתחליף לרכב פנאי. בישראל עוד השנה.

נחתה בארץ: מרצדס GLA המחודשת 2017

יבואנית מרצדס החלה בשיווק ה-GLA המחודשת ל-2017, לאחר שעברה מתיחת פנים קלה הכוללת עיצוב מעט יותר קרבי ושדרוג האבזור. המחיר יחל ב-259 אלף שקל.

מרצדס A קלאס סדאן קונספט נחשפה בסין

מרצדס סדאן בפחות מ-200 אלף שקל? מרצדס חושפת בתערוכת שנגחאי את ה-A קלאס סדאן קונספט המרמזת על מראה הדור הבא של ה-A קלאס הפופולרית.

מרצדס C350e פלאג אין במבחן דרכים

279 כ"ס + 5.9 שניות ל-100 קמ"ש + צריכת דלק של 41 ק"מ לליטר + אבזור עשיר ומתלי אוויר = 320,000 שקל וביקוש חזק בשוק המקומי. מרצדס C350E פלאג-אין במבחן דרכים.

מרצדס השיקה בישראל את דגמי הפלאג-אין החשמליים

יבואנית מרצדס נכנסת לעידן המכוניות הפלאג-אין היברידיות עם 5 דגמי מרצדס פלאג-אין המציעים ביצועים ספורטיביים, צריכת דלק נמוכה במיוחד ותג מחיר תחרותי הודות למיסוי הנמוך של דגמי פלאג-אין.

מונית מרצדס 2017 בפחות מ-100 אלף שקל !

חברת כלמוביל השיקה בישראל מונית מרצדס B קלאס במחיר תחרותי של 98,900 שקל, הכוללת גם מערכת מולטימדיה Connected Car אינטראקטיבית שהותאמה במיוחד לצרכי נהג המונית.

מרצדס GLA מחודשת ל-2017 נחשפה בארה"ב

מרצדס GLA מחודשת נחשפה בארה"ב, עם עיצוב מודגש יותר כרכב פנאי, אופציה למרכב מוגבה ושדרוג האבזור. הדגם יגיע במהלך השנה גם לארץ.

מסע עולמי: 80% משוק הרכב באלבניה נשלט ע"י מרצדס !

80% משוק הרכב באלבניה נשלט ע"י מרצדס, למרות שמדובר במדינה עניה. איך זה מתאפשר? יבוא מאסיבי (+ גניבות) של מכוניות משומשות מהמערב. עבור חובבי מרצדס, זה עשוי להיות גן עדן לחלפים לדגמי שנות ה-80 ו-90.

בארץ: מרצדס GLC קופה- התשובה לב.מ.וו X4

מרצדס GLC קופה מצטרפת לשוק רכבי הפנאי הקומפקטיים היוקרתיים כאשר על הכוונת נמצאת BMW X4. הדגם ישווק בדגמי בנזין ודיזל במחיר החל מ-415 אלף שקל.

מרצדס E קלאס ופיג'ו 3008 החדשות מרשימות במבחני ריסוק

ארגון הבטיחות האירופאי Euro NCAP מפרסם היום צמד תוצאות ריסוק חדשות למרצדס E קלאס החדשה ופיג'ו 3008 החדשה שמצטיינות שתיהן וזוכות לדירוג של 5 כוכבים בריסוק.

מרצדס C קלאס קופה החדשה במבחן דרכים

גרסת הקופה החדשה של מרצדס C קלאס, מציעה עיצוב מרהיב בסגנון S קלאס קופה, תא נוסעים שצמח במידות ושלל פינוקים לנוסעים. מה יש לה להציע מעבר? יצאנו לבדוק.