מונית מרצדס חדשה מ-113,000 שקל

אז מה מחכה לכם באירוע המוניות הגדול שמתקיים היום בת"א? מרצדס B קלאס החדשה מ-113,000 שקל, הצעות מימון אטרקטיביות וגם מרצדס C קלאס מונית החדשה בהופעת בכורה בישראל.

חלופה מעניינת ליבוא אישי: מרצדס S קלאס 0 ק"מ !

חולמים על מרצדס S קלאס חדשה אך מחירון היבואן שולח אתכם לשוק היבוא האישי? מה דעתכם לרכוש את הדגם בתנאי "0 ק"מ מליסינג" ולחסוך 150,000 שקל?

מרצדס A קלאס סדאן החדשה נחשפה רשמית

המכונית האווירודינמית ביותר בעולם: מרצדס חושפת רשמית את ה- A קלאס סדאן, אשר ביחס ל- CLA תציע מרכב מעט יותר מרווח ושימושי, תא נוסעים מתקדם משמעותית וככל הנראה גם מחיר נמוך יותר. בקרוב בארץ.

מרצדס G קלאס החדש 2018 נחת בישראל

גדול יותר, חזק יותר ועם הרבה יותר טכנולוגיה: מרצדס G קלאס, אייקון השטח האולטימטיבי של החברה, נוחת בישראל בצמד דגמים חדשים המבטיחים לצד יכולות שטח גבוהות, גם איכות נסיעה משופרת על הכביש. המחיר יחל ב-1.177 מיליון שקל.

החל שיווק מרצדס CLS החדשה בישראל

מרצדס CLS החדשה תשווק בארץ בדגמי בנזין CLS 450 ו-CLS 53 AMG המפיקים 389 ו-435 כ"ס, ותציע לצד עיצוב קופה 4 דלתות מרהיב, יכולות ספורטיביות המשולבות עם נוחות גבוהה ואבזור בטיחותי מתקדם. המחיר יחל ב-720,000 שקל.

נחשפה רשמית מרצדס A קלאס החדשה 2018

הדור הרביעי של מרצדס A קלאס, זוכה לתא נוסעים גדול יותר, אבזור משודרג עם שלל מערכות בטיחות ומנוע 1.4 ליטר 163 כ"ס חדש בדגם הבסיסי. מתי בארץ?

מרצדס E350e פלאג-אין מבחן דרכים

מרצדס E350 פלאג-אין הפכה לנמכרת ביותר בארץ בסדרת ה-E קלאס, הודות ליחס עלות-תועלת מנצח. מה יש לה להציע מעבר? יצאנו לבדוק.

המסחרית מרצדס ויטו זוכה לגרסה חשמלית

מרצדס eVito יצטרף בתחילת 2018 לקטגוריית המסחריות החשמליות המיועדות בעיקר לשרותי הפצה עירונית ויציע טווח של 150 ק"מ בין טעינות.

החל שיווק מרצדס S CLASS החדשה בישראל

מרצדס S CLASS, מכונית הדגל של היצרן, נוחתת בישראל בדגם חדש, המציע יכולות אוטונומיות משופרות, עיצוב מעודכן ומנועים משודרגים. המחיר יחל ב-1.055 מיליון שקל לדגם ה-S500.

מרצדס טנדר? מרצדס X קלאס נחשף

מרצדס חושפת את ה- X קלאס, טנדר ראשון של החברה המיועד לשוק המסחרי, אך יוצע גם בגרסאות מפוארות כתחליף לרכב פנאי. בישראל עוד השנה.

נחתה בארץ: מרצדס GLA המחודשת 2017

יבואנית מרצדס החלה בשיווק ה-GLA המחודשת ל-2017, לאחר שעברה מתיחת פנים קלה הכוללת עיצוב מעט יותר קרבי ושדרוג האבזור. המחיר יחל ב-259 אלף שקל.

מרצדס A קלאס סדאן קונספט נחשפה בסין

מרצדס סדאן בפחות מ-200 אלף שקל? מרצדס חושפת בתערוכת שנגחאי את ה-A קלאס סדאן קונספט המרמזת על מראה הדור הבא של ה-A קלאס הפופולרית.