סוזוקי סוויפט ספורט תוצג בעוד כחודשיים

ה- GTI של סוזוקי? סוזוקי סוויפט ספורט החדשה תוצג בתערוכת פרנקפורט בעוד כחודשיים ותצויד במנוע טורבו וגיר ידני. לשם שינוי, הפעם היא צפויה להגיע גם לארץ.

סוזוקי סוויפט 2017 החדשה – מבחן דרכים

סוזוקי סוויפט 2017 החדשה מתעגלת בעיצוב, צומחת בתא הנוסעים והמטען ומתבלת את החבילה באבזור עשיר וצריכת דלק מצוינת. חבל רק שמערכות הבטיחות המתקדמות המקוריות של הדגם נותרו בחו"ל.

חדש בישראל: סוזוקי סוויפט החדשה 2017

סוזוקי סוויפט החדשה זוכה לעיצוב חדש, תא נוסעים מרווח יותר, מנוע 1.2 ליטר חסכוני ואבזור עשיר כסטנדרט. הדגם ישווק במחיר השקה של 90 אלף שקל לדגם האוטומטי לכמות מוגבלת של רכבים.

סקודה קודיאק ומיני קאנטרימן מרשימות במבחני הריסוק

Euro NCAP מפרסמת תוצאות מבחני ריסוק חדשים, מהם עולה כי סקודה קודיאק ומיני קאנטרימן מרשימות עם ציון מלא בריסוק. ניסאן מיקרה החדשה קצת פחות מרשימה וסוזוקי סוויפט החדשה עוד פחות.

מתקפת הסופר-מיני החדשות שינחתו בקרוב בארץ

חושבים על סופר-מיני חדשה? בחודשים הקרובים צפויים לנחות כאן שלל דגמים חדשים, מעוצבים, חסכוניים ובטיחותיים, ביניהם סיטרואן C3, ניסאן מיקרה, סוזוקי סוויפט וגם סיאט ועוד.

סוזוקי סוויפט החדשה 2017 נחשפת בפרטים ראשונים

סוזוקי חושפת ביפן את הסוויפט החדשה לשנת 2017, המבטיחה תא נוסעים מרווח יותר, מנועים חסכוניים יותר ושלל מערכות בטיחות מתקדמות.

ריקול לסוזוקי סוויפט 2013

יבואנית סוזוקי מדווחת היום על ריקול לדגמי סוזוקי סוויפט 2013 לצורך החלפת צינורות מערכת הבלמים.

סוזוקי סוויפט ידנית ב- 77,000 ש"ח

סוזוקי חותכת מחירים ומתחילה בשיווק הסוויפט והספלאש בגרסאות ידניות זולות וחסכוניות , לצד ירידת מחירים בדגמי האלטו , הסוויפט וה- SX4 האוטומטיות .

החל שיווק סוזוקי סוויפט 2011

יבואנית סוזוקי מתחילה בשיווק הדור החדש של הסוויפט עם מנוע 1.2 ליטר , גיר אוט' ומחיר החל מ 103,990 ש"ח.

חברת מכשירי תנועה,