מתיחת פנים: סוזוקי ויטארה 2019 המחודשת

סוזוקי ויטארה 2019 זוכה למתיחת פנים מקיפה, הכוללת עיצוב מעודכן, החלפת מנוע ה-1.6 ליטר ב-2 דגמי טורבו, תא נוסעים איכותי יותר וחבילת בטיחות מתקדמת שתוצע בדגם.

סוזוקי ג'ימני 2019 החדש – הפרטים המלאים

סוזוקי ג'ימני החדש שינחת בארץ בתחילת 2019, שומר על יכולות השטח המופלאות שלו, יצויד במנוע 1.5 ליטר חזק יותר ושלל מערכות בטיחות מתקדמות

סוזוקי ג'ימני 2019 החדש נחשף בתמונות ראשונות

לשמחת שועלי השטח? סוזוקי ג'ימני 2019 נחשף בתמונות ראשונות, עם מראה קובייתי קשוח וקלאסי, המרמז ככל הנראה על שמירת יכולות השטח הגבוהות של הדגם. בישראל בשנה הבאה.

סוזוקי סוויפט ספורט תוצג בעוד כחודשיים

ה- GTI של סוזוקי? סוזוקי סוויפט ספורט החדשה תוצג בתערוכת פרנקפורט בעוד כחודשיים ותצויד במנוע טורבו וגיר ידני. לשם שינוי, הפעם היא צפויה להגיע גם לארץ.

סוזוקי סוויפט 2017 החדשה – מבחן דרכים

סוזוקי סוויפט 2017 החדשה מתעגלת בעיצוב, צומחת בתא הנוסעים והמטען ומתבלת את החבילה באבזור עשיר וצריכת דלק מצוינת. חבל רק שמערכות הבטיחות המתקדמות המקוריות של הדגם נותרו בחו"ל.

חדש בישראל: סוזוקי סוויפט החדשה 2017

סוזוקי סוויפט החדשה זוכה לעיצוב חדש, תא נוסעים מרווח יותר, מנוע 1.2 ליטר חסכוני ואבזור עשיר כסטנדרט. הדגם ישווק במחיר השקה של 90 אלף שקל לדגם האוטומטי לכמות מוגבלת של רכבים.

סקודה קודיאק ומיני קאנטרימן מרשימות במבחני הריסוק

Euro NCAP מפרסמת תוצאות מבחני ריסוק חדשים, מהם עולה כי סקודה קודיאק ומיני קאנטרימן מרשימות עם ציון מלא בריסוק. ניסאן מיקרה החדשה קצת פחות מרשימה וסוזוקי סוויפט החדשה עוד פחות.

מבחן דרכים: סוזוקי איגניס 2017 החדש

סוזוקי איגניס חוזר לשטח לאחר היעדרות ארוכה, עם עיצוב מפתה של מיני ג'יפון, אבזור עשיר כסטנדרט, יחידת כח חסכונית בדלק ותג מחיר תחרותי של 85 אלף שקל לדגם האוטומטי, אך מפקשקש בסעיף אחד וחשוב.

סוזוקי איגניס 2017 בישראל במחיר החל מ-74,000 שקל

מיני קרוסאובר במחיר של מכונית סופר מיני? סוזוקי איגניס החדשה נוחתת בישראל עם מנוע 1.2 ליטר 90 כ"ס ותיבות ידניות ואוטומטיות במחיר החל מ-74 אלף שקל.

סוזוקי קרוסאובר טורבו במבחן דרכים

סוזוקי קרוסאובר טורבו החדש לוקח את יתרונות הדגם היוצא (שימושיות, חסכון בדלק, אמינות וסחירות) ומתבל אותם במנוע טורבו שמשדרג את הביצועים והופעה מעט יותר קשוחה.

פתיחה מוצלחת לסוזוקי קרוסאובר טורבו החדש בישראל

יבואנית סוזוקי השיקה בשישי האחרון את הקרוסאובר טורבו החדש בישראל, באירוע מכירות שכלל נהיגה חוויתית ללקוחות בנתיב המהיר לת"א. 500 רכבים הוזמנו !

סוזוקי קרוסאובר טורבו החדש יושק בנתיב המהיר

יותר ביצועים, יותר חסכוני, יותר מאובזר ויותר מראה של ג'יפון: סוזוקי קרוסאובר טורבו החדש נוחת בישראל ויושק רשמית באירוע נהיגה ללקוחות בנתיב המהיר.