רוכשים סיאט איביזה מבלי לצאת מהבית

צ'מפיון מוטורס מצטרפת למגוון מצומצם של יבואני רכב המציעים את דגמיהם ברכישה בתהליך Online, ומציעה בשלב הראשון רק את סיאט איביזה ברמת גימור חדשה " אקסלנס" לרכישה בלעדית באתר ייעודי. המחיר תחרותי.

סיאט איביזה נגד ארונה – האם משתלם יותר לקנות ג'יפון?

הנאה על הכביש או בשביל ? סופר-מיני ספורטיבית או ג'יפון אופנתי? לקחנו את סיאט איביזה וארונה למבחן, בו ננסה לענות על השאלה: האם באמת יותר משתלם היום לקנות ג'יפון?

סיאט אטקה משתדרגת בבטיחות ומוזלת במחיר

צ'מפיון מוטורס מרחיבה את מפרט הבטיחות של האטקה עם שדרוג כל הדגמים בשלל מערכות בטיחות מתקדמות, לצד הוזלת מחירון הדגם והנחה נוספת של 3,000-5,000 שקל לתקופה הקרובה !

חדש : סיאט ארונה 0 ק"מ

סיאט ארונה מצטרפת לשוק ה- 0 ק"מ מליסינג בגרסאות ה-STYLE וה-FR בעלת חבילת העיצוב הספורטיבית, ובמחיר שיחסוך לכם אלפי שקלים ממחיר המחירון. (מדור שיווקי)

סיאט איביזה 0 ק"מ מליסינג במחיר אטרקטיבי

למהירי החלטה: סיאט איביזה חדשה 2018, טורבו 1.0 ליטר אוטומטית בתנאי יד ראשונה 0 ק"מ מליסינג, במחיר אטרקטיבי שלא לפרסום. (מדור שיווקי).

סיאט ארונה 1.0 ליטר מבחן דרכים

סיאט ארונה מצטרפת לסגמנט הג'יפונים הקומפקטים הצומח עם מפרט מרשים ותג מחיר אטרקטיבי, העשוי להפוך אותה לאחד ממנועי הצמיחה העיקריים של סיאט בישראל בשנה הקרובה.

בדיוק בקטע שלכם: סיאט ארונה נחתה בישראל

סיאט ארונה מצטרפת לסגמנט הג'יפונים B-SUV הפורח ותשווק בארץ עם מנועי טורבו בהספקים של 115-150 כ"ס, אבזור נדיב ומחיר תחרותי שיחל ב-109,900 שקל.

סיאט איביזה FR החדשה 2018 – מבחן דרכים

מכונית הסופר-מיני הנמכרת ביותר בארץ בשנתיים האחרונות, בדור חדש שאומרים שהתבגר משהו, אך נהיגה בגרסת ה- FR החדשה מוכיחה שהיא נשארה צעירה באופיה ומהנה לנהיגה.

סיאט לאון קופרה 2017 החדשה – מבחן דרכים

הנה עוד סיבה לא לאהוב את מזג האוויר החם מדי בארץ: סיאט לאון קופרה החדשה זוכה למנוע 300 כ"ס, שמגיע לארץ בגרסה מקוצצת המספקת "רק" 290 כ"ס בגלל החום הישראלי… תכל'ס, לא באמת משנה, את הכיף היא מספקת בשפע ותמשיך להיות ככל הנראה גם מלכת מכירות ה-Hot Hatch.

החל שיווק סיאט איביזה החדשה בישראל

מכונית הסופר-מיני הנמכרת בישראל בדור חדש: סיאט איביזה החדשה תשווק בגרסת 5 דלתות בלבד, עם מנועים בהספקים של 95-150 כ"ס, אבזור בטיחותי מתקדם עשיר ומחיר השקה שיחל ב-84,900 שקל לדגם אוטומטי.

סיאט לאון מככבת במכירות

הדור השלישי של סיאט לאון שהוצג ב-2012, הפך לדגם הנמכר ביותר של סיאט בעולם, עם 682,567 מכוניות שנמסרו עד כה. בארץ היא מסתפקת במקום השני ורחוק מנתוני המכירות של האיביזה.

בקרוב בישראל: סיאט איביזה החדשה 2017

יבואנית סיאט החלה בשיווק מקדים לאיביזה החדשה שתגיע לארץ בספטמבר. בתפריט: מנועי טורבו בהספקים של 95-150 כ"ס וגם… נגמר עידן האיביזה 3 דלתות. המתכון להמשך ההצלחה טמון במחיר.