סקודה סיטיגו ארוך טווח: ת"א-אילת ב-94 שקל!

עד כמה חסכונית בדלק סקודה סיטיגו? עם פרוץ הקיץ הדרמנו לאילת עם ארבעה נוסעים ברכב ומזגן בפול כח, בנסיעה מת"א לאילת שהסתכמה ב-94 שקל בלבד ! עדכון מספר 3.

ארוך טווח: חודש שני עם סקודה סיטיגו החדשה

קרוב לחודשיים עם סקודה סיטיגו החדשה, צוברת הסיטיגו יותר מ-5,000 ק"מ על השעון, וצוברת מחמאות על צריכת הדלק והנוחות. ומה לגבי הגיר הרובוטי?

מבחן ארוך טווח: סקודה סיטיגו 2017 אוטומטית

מצוידת במראה מעודכן שעבר מתיחת פנים קלילה, אבזור משודרג ויותר סטייל מבעבר עם שלל אפשרויות עיצוב בהתאמה אישית, מגיעה אלינו סקודה סיטיגו 2017 למבחן ארוך טווח, בו נברר עד כמה היא באמת חסכונית בדלק, איך החיים עם הגיר הרובוטי ומה יש לה עוד להציע.

בחודש הבא בארץ: סקודה סיטיגו לאחר מתיחת פנים

סקודה סיטיגו המחודשת זוכה לשינויי עיצוב קלים ותוספת אבזור. מנוע ה-1.0 ליטר טורבו לא יגיע בשלב הראשון והמחיר נותר ללא שינוי.

המכונית הכי זולה בארץ: מבצע סקודה 2016 לחורף

רגע אחרי שהפכה סיטרואן C1 למכונית הזולה בארץ, יוצאת סקודה במבצע לדגמי החברה ומתמחרת את סקודה סיטיגו במחיר החל מ-52,490 ₪ שלוקח את הבכורה לעת עתה. מה עוד מציעים שם?

מבצע סקודה סיטיגו – עד 7,000 ש"ח הנחה

יבואנית סקודה במבצע לרכב המיני סקודה סיטיגו שמוצע כעת במחיר החל מ- 56,990 ש"ח לדגם ה- 1.0 ליטר ידני.

סקודה סיטיגו אוטומטית מוזלת ל- 59,990 ש"ח!

סקודה סיטיגו זוכה למחירון חדש ומוזל: 53,990 ש"ח לדגם הידני ו-59,990 ש"ח לדגם האוטומטי שהופך אותה למכונית האוטומטית הזולה בישראל.

סקודה סיטיגו מבחן דרכים

גרסת סקודה למכונית המיני , מציעה מכונית עירונית בטוחה , מרווחת וחסכונית בדלק , אך מציעה תיבת הילוכים רובוטית שאינה מתאימה לכל אחד .

סקודה סיטיגו בישראל – החל מ- 59,990 ש"ח

סקודה נכנסת לראשונה לקטגוריית המיני ומתחילה בשיווק סקודה סיטיגו בגרסאות ידניות ורובוטיות עם מערכת בלימה אוט' כסטנדרט .

צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה השיקה