סיטרואן C4 ספייסטורר – מבחן דרכים

חלופה מעניינת לג'יפונים שאתם כ"כ אוהבים: סיטרואן גרנד C4 ספייסטורר דיזל אוטומט, יעניק לכם ככל הנראה יותר מרחב, שימושיות, נוחות וחיסכון בדלק, ביחס לג'יפון ממוצע, ואפילו הוא גם גבוה מחלקם, אבל האם תסכימו לחשוב מחוץ לקופסה?

סיטרואן C4 גרנד ספייסטורר בישראל

חברת לובינסקי מתחילה בשיווק ה-C4 גרנד ספייסטורר,, המחליף את הגרנד פיקאסו. הדגם ישווק לראשונה גם בגרסת 1.2 ליטר טורבו 130 כ"ס במחיר תחרותי של 149,990 שקל.

סיטרואן C3 איירקרוס מבחן דרכים

סיטרואן C3 איירקרוס מצטרפת לשוק הקרוסאוברים הקומפקטיים עם עיצוב מפתה, תא נוסעים מרווח מהממוצע, בטיחות מושלמת ואחריות ל-5 שנים. אז מה חסר לה כדי להצליח כאן בשוק התחרותי?

סיטרואן C3 איירקרוס הושקה בישראל

סיטרואן C3 איירקרוס מצטרף לסגמנט רכבי הפנאי הקומפקטיים הפורח, ומציע עשרות שילובי צבעים שונים, תא נוסעים המרווח בקטגוריה, מנוע טורבו 1.2 ליטר חזק וחסכוני , אבזור עשיר כסטנדרט ומחיר שיחל ב-121,900 שקל.

סיטרואן ברלינגו האוטומטית משתדרגת ומוזלת

יבואנית סיטרואן משדרגת את הברלינגו האוטומטית במפרט בטיחות עשיר יותר, הכולל גם בלימה אוטונומית ומוזילה משמעותית את מחיר הדגם שיחל מעתה ב-143,900 שקל.

יותר בטיחות לסיטרואן C3

הסופר מיני הכי בטיחותית בישראל? יבואנית סיטרואן החלה לשווק את סיטרואן C3 החדשה עם מפרט בטיחות מורחב הכולל לראשונה גם התרעה על סכנת התנגשות ובלימה אוטונומית, המצטרפים לשלל מערכות בטיחות מתקדמות שהם צויד הדגם עד כה. המחיר נותר ללא שינוי.

דור 3 : נחשף סיטרואן ברלינגו החדש 2018

סיטרואן ברלינגו החדש יציע שדרוג משמעותי בכל היבט, עם אופציה ל-19 מערכות בטיחות מתקדמות, מנועי טורבו ותיבת הילוכים אוטומטית עם 8 הילוכים. מתי בארץ?

חדש בארץ: סיטרואן ג'מפי מונית

יבואנית סיטרואן מרחיבה את היצע דגמי הג'מפי החדשה עם כניסתה לשוק המוניות ולשוק רכבי ההובלה בקירור, לצד דיגומים חדשים לדגמי הברלינגו והבוקסר. כמה תעלה מונית ג'מפי?

נחשפה סיטרואן קקטוס 2018 החדשה

סיטרואן חשפה אמש את הקקטוס החדשה ל-2018, הזוכה לעיצוב מעודכן, אבזור משופר ושלל מערכות בטיחות מתקדמות שיוצעו מעתה בדגם. מתי בארץ?

יותר בטיחות לסיטרואן ברלינגו 2017

סיטרואן ברלינגו 2017 זוכה לאבזור בטיחותי משודרג, עם תוספת של כריות אוויר ומערכת מובילאיי, המקפיצים את ציון הבטיחות של הברלינגו מ-0 ל-6 לפי משרד התחבורה. המחיר מתייקר ב-2,000 שקלים.

סיטרואן קקטוס חדשה ב-69,000 שקל ?

ימי מכירות בלובינסקי: חשבתם שדאצ'יה סנדרו ב-70,000 שקל זה התמורה הכי טובה לג'יפון ידני? מה דעתכם על סיטרואן קקטוס חדשה ב-69,900 שקל ??? לובינסקי במבצע לחגים על שלל דגמי החברה+הצעות 0 ק"מ מעניינות.

לליסינג באהבה: סיטרואן C3 Live

יבואנית סיטרואן מתחילה בשיווק ה- C3 החדשה גם בגרסת Live מקוצצת אבזור, המיועדת בעיקר לשוק הליסינג וה-0 ק"מ. המחיר נקבע על 93,900 שקל לפני הנחות מכובדות לציי הרכב.