פולקסווגן פולו GTI החדשה 2018 – מבחן דרכים

פולו GTI החדשה צומחת במידות, מאמצת את מנוע ה-2.0 ליטר של הגולף GTI במהדורה מצומצמת סוסים (ועדיין עם 200 כ"ס), מוותרת על גרסת ה-3 דלתות, והופכת להיות פרטנרית שימושית יותר מאי פעם, גם למשפחות.

פולקסווגן פולו החדשה נחתה בישראל – החל מ-93,900 שקל

פולקסווגן פולו, מכונית הסופר מיני הנמכרת בעולם, נוחתת בישראל בדור חדש המציע תא נוסעים מרווח משמעותית מבעבר, מערכות בטיחות מתקדמות שיוצעו לראשונה בדגם, וגרסת GTI חמה המפיקה 200 כ"ס.

הפתעה: פולקסווגן טיגואן הפך ל-SUV הנמכר בעולם

רשימת הדגמים הנמכרים בעולם מתחילת השנה נחשפת, ולצידן של הקורולה, הגולף והסיוויק שמובילות את הטבלה, מפתיע פולקסווגן טיגואן עם זינוק של 32% במכירות, המעניקים לו את התואר "רכב הפנאי הנמכר בעולם", והדגם האירופאי הראשון שמצליח לכבוש את הקטגוריה.

נחשפה פולקסווגן ג'טה החדשה דור 7

פולקסווגן ג'טה, אחת ממכוניות הסדאן המצליחות ביותר בעולם בכל הזמנים, זוכה לדור חדש שיציע יותר בטיחות, מרווח לנוסעים וטכנולוגיה, במחיר נמוך מהדור הנוכחי.

פולקסווגן אמארוק 2018 החדש בישראל

הטנדר החזק בישראל ! פולקסווגן אמארוק החדש זוכה למנוע טורבו-דיזל V6 בנפח 3.0 ליטר המפיק 224 כ"ס ומשודך לתיבת אוטומטית 8 הילוכים. המחיר נמוך מבעבר ויעמוד על 249,900 שקלים.

מיני קרוואן: פולקסווגן קליפורניה בישראל

לחופש נולדו: דגמי פולקסווגן קליפורניה ו-Beach מציעים אבזור המותאם לכל חופשה וכולל בין היתר שתי מיטות נפתחות, כסאות פיקניק, שולחן נפתח, יחידת מטבח מאובזרת (בדגם ה-Ocean) ומערכת הצללה מובנית. כמה יעלה התענוג בארץ?

פולקסווגן גולף GTI החדשה – מבחן דרכים

מתיחת הפנים לגולף GTI דור 7, הצעירה מעט את העיצוב, הוסיפה סוסים גזעיים, שדרגה בשלל מערכות בטיחותיות מתקדמות וקיצצה מעט את המחיר. וכן, היא עדיין דומה מאוד לגולף 1.4 ליטר של השכן וטוב שכך.

וואן לימוזינה: פולקסווגן מולטיוואן ביזנס בישראל

הפולקסווגן היקרה בישראל: פולקסווגן מולטיוואן ביזנס נוחת בישראל בגרסת 6 מושבים מאובזרת ויוקרתית, המצוידת במנוע TDI המפיק 204 כ"ס. המחיר יחל ב- 688,000 שקלים !

בישראל: פולקסווגן גולף GTI המחודשת 2017

פולקסווגן גולף GTI המחודשת זוכה לעיצוב מעודכן, ביצועים משופרים עם מנוע המפיק 230 כ"ס ואבזור בטיחותי מתקדם כסטנדרט. המחר יחל ב-214,900 שקל.

דור 6: נחשפה פולקסווגן פולו החדשה

מיני משפחתית: פולקסווגן פולו החדשה שתגיע אלינו בתחילת 2018, צומחת משמעותית במידות, ותהיה בטיחותית ואיכותית מאי פעם. בישראל בתחילת 2018.

מבחן דרכים: פולקסווגן גולף 2017 המחודשת

פולקסווגן גולף, הדגם הנמכר ביותר של פולקסווגן, זוכה למתיחת פנים מקיפה הכוללת עיצוב מחודש, ושדרוג ניכר של מערכות הבטיחות. האם זה מספיק מול המתחרות המודרניות?

בקרוב על הכביש: פולקסווגן אפ GTI

41 שנה לאחר שהוצגה פולקסווגן גולף GTI דור ראשון (MK1), חושפת פולקסווגן את ה- אפ GTI, עם מרכב קומפקטי וביצועים דומים לאותו דגם אגדי מ-1976.