קיה ספורטאז' 0 ק"מ במבצע לחודש אוגוסט

מבצע למהירי החלטה: קיה ספורטאז' 1.6 ליטר אורבן טופ החדשה 2018, 0 ק"מ מליסינג, עכשיו ב-123,790 שקל במקום 142,900 שקל מחירון, עם חבילת אבזור במתנה ומימון ללא תחרות. (מדור שיווקי)

קיה סטוניק 1.0 ליטר טורבו במבחן דרכים

כוכב נולד: לקיה סטוניק החדש שמצטרף עתה לקטגוריית הג'יפונים הקומפקטיים, יש את כל הכלים להפוך ללהיט החדש של הסגמנט, הודות לשילוב מוצלח של עיצוב, ביצועים, בטיחות ומוניטין.

קיה נירו חשמלית עולה על הכביש

קיה נירו ה-100% חשמלית תימכר בתחילת הדרך בקוריאה, וכבר זוכה להצלחה עם 5,000 הזמנות שנרשמו לקרוסאובר הידידותי לסביבה, המציע טווח נסיעה של 385 ק"מ בין טעינות.

במחיר תחרותי: קיה סטוניק הושק בישראל

קיה סטוניק מצטרף לעדר הקרוסאוברים הקומקפטיים השוטפים את ארצנו, עם עיצוב צעיר ושלל אפשרויות התאמת צבעים, אופציה למנוע טורבו 1.0 ליטר 120 כ"ס, ואבזור עשיר כסטנדרט. המחיר יחל ב-107,900 שקל !

קיה ריו מתעדכן בחבילת בטיחות מתקדמת מקורית

שנה לאחר שנחתה קיה ריו החדשה בישראל, מעדכנת טלקאר היבואנית את אבזור הדגם עם שדרוג גרסת ה-5 דלתות בחבילת בטיחות מתקדמת ומקורית. המחיר נקבע על 96,900 שקל.

קיה פיקנטו GT מבחן דרכים

קיה פיקנטו, מכונית המיני הנמכרת בישראל, בגרסת GT line חדשה המחליפה את דגם הספורט של הדור היוצא, ומשדרגת את הפיקנטו בהופעה קרבית וספורטיבית, אך ללא שינוי בביצועים, ועם תוספת צנועה במחיר, המבטיחה לה מכירות נאות.

קיה פיקנטו 0 ק"מ במבצע מדהים ל-3 ימים בלבד

מבצע מדהים ל-3 ימים בלבד: קיה פיקנטו 0 ק"מ, מודל 2018, 1.25 ליטר אוטומטית LX, במחיר מדהים של 66,900 שקל על הכביש כולל רישוי, חיישני רוורס ומיגון !!!

חדש: קיה ספורטאז' היברידית

קיה ספורטאז' זוכה למתיחת פנים של אמצע החיים, הכוללת עדכוני עיצוב קלילים, מנועי דיזל חדשים ולראשונה גם גרסת דיזל עם יחידה היברידית קלה, שתגיע ככל הנראה לארץ במהלך 2019.

דגמי קיה GT סטינגר וסטוניק מגיעים לישראל

יבואנית קיה תחל לשווק בקרוב את דגם ה-GT סטינגר, מכונית ספורט סדאן יוקרתית ראשונה של החברה בארץ, וקיה סטוניק שיצטרף לקטגוריית הג'יפונים הקומפקטיים.

בארץ: קיה קרניבל החדשה – מתיחת פנים

יבואנית קיה מתחילה בשיווק הקרניבל המחודשת, לאחר שעברה מתיחת פנים מקיפה, הכוללת: עיצוב מעודכן, גיר אוטומטי 8 הילוכים וחבילת מערכות בטיחות מתקדמות שנוספו לרכב. המחיר יחל ב-234,900 ₪

החל שיווק קיה פיקנטו GT Line בישראל

חברת טלקאר מתחילה בשיווק קיה פיקנטו GT-Line, הכוללת חבילת עיצוב ספורטיבית בסגנון דגמי ה-GT של החברה ואבזור עשיר במיוחד. המחיר נקבע על 82,900 שקל.

חדש בארץ: קיה ספורטאז' 1.6 ליטר אורבן טופ

יבואנית קיה מתחילה בשיווק הספורטאז' 1.6 ליטר בגרסת אורבן טופ (Urban Top), הכוללת מפרטי אבזור עשיר יותר כולל לראשונה גם גג זכוכית פנוראמי. כמה יעלה התענוג?