קיה פיקנטו 0 ק"מ במבצע מדהים ל-3 ימים בלבד

מבצע מדהים ל-3 ימים בלבד: קיה פיקנטו 0 ק"מ, מודל 2018, 1.25 ליטר אוטומטית LX, במחיר מדהים של 66,900 שקל על הכביש כולל רישוי, חיישני רוורס ומיגון !!!

קיה ספורטאז' 0 ק"מ במבצע למהירי החלטה

20,130 שקל הנחה ממחיר המחירון!!! מבצע למהירי החלטה: קיה ספורטאז' 1.6 ליטר 2018, 0 ק"מ מליסינג, עכשיו ב-119,770 שקל במקום 139,900 שקל מחירון. (מדור שיווקי)

חדש: קיה ספורטאז' היברידית

קיה ספורטאז' זוכה למתיחת פנים של אמצע החיים, הכוללת עדכוני עיצוב קלילים, מנועי דיזל חדשים ולראשונה גם גרסת דיזל עם יחידה היברידית קלה, שתגיע ככל הנראה לארץ במהלך 2019.

דגמי קיה GT סטינגר וסטוניק מגיעים לישראל

יבואנית קיה תחל לשווק בקרוב את דגם ה-GT סטינגר, מכונית ספורט סדאן יוקרתית ראשונה של החברה בארץ, וקיה סטוניק שיצטרף לקטגוריית הג'יפונים הקומפקטיים.

בארץ: קיה קרניבל החדשה – מתיחת פנים

יבואנית קיה מתחילה בשיווק הקרניבל המחודשת, לאחר שעברה מתיחת פנים מקיפה, הכוללת: עיצוב מעודכן, גיר אוטומטי 8 הילוכים וחבילת מערכות בטיחות מתקדמות שנוספו לרכב. המחיר יחל ב-234,900 ₪

החל שיווק קיה פיקנטו GT Line בישראל

חברת טלקאר מתחילה בשיווק קיה פיקנטו GT-Line, הכוללת חבילת עיצוב ספורטיבית בסגנון דגמי ה-GT של החברה ואבזור עשיר במיוחד. המחיר נקבע על 82,900 שקל.

חדש בארץ: קיה ספורטאז' 1.6 ליטר אורבן טופ

יבואנית קיה מתחילה בשיווק הספורטאז' 1.6 ליטר בגרסת אורבן טופ (Urban Top), הכוללת מפרטי אבזור עשיר יותר כולל לראשונה גם גג זכוכית פנוראמי. כמה יעלה התענוג?

קיה ספורטאז' חוגגת 5 מיליון רכבים בעולם !

קיה ספורטאז', המכונית הנמכרת ביותר של היצרן בעולם בשנתיים האחרונות, והג'יפון הכי נמכר בישראל בשנים האחרונות, חוגגת 25 שנה לרכב ואת ייצור הרכב ה-5 מיליון !

דור 3: נחשפה קיה סיד החדשה 2018

קיה סיד 2018 זוכה לעיצוב חדש, תא נוסעים מרווח יותר, מנוע טורבו 140 כ"ס ושלל מערכות בטיחות מתקדמות שיוצעו לראשונה בדגם. לישראל תגיע ככל הנראה במחצית השניה של השנה.

קיה פורטה החדשה VS למבורגיני אוונטדור !

בשורה התחתונה: קיה פורטה החדשה מנצחת את הלמבורגיני ובכסף שתחסכו תרכשו וילה באיטליה… טוב נו, שכחנו שזאת רק פרסומת משעשעת חדשה של קיה.

קיה פורטה 2018 החדשה נחשפה בארה"ב

קיה פורטה החדשה זוכה לעיצוב חדש, תא נוסעים מרווח יותר, מערכות בטיחות מתקדמות שיוצעו לראשונה בדגם וגיר אוטומטי רציף שמחליף את הפלנטרי.

קיה אופטימה הייבריד – מבחן דרכים

קיה אופטימה הייבריד נכנסת לקטגוריית מכוניות המנהלים הסובלת מירידה במכירות, אך בזכות חבילה כוללת אטרקטיבית, עשויה להיות אחד ממנועי הצמיחה של קיה בשנה הקרובה, עם מכירות חדשות בסגמנט בו לא פעלה בשנים האחרונות.