10 דגמי 2017 שהפכו ללהיטי מכירות בארץ !

פיג'ו 3008 החדש הפך לדגם הנמכר ביותר של החברה בארץ, וכך גם קיה פיקנטו ומזראטי לבנטה. אילו דגמים נוספים שהושקו בארץ השנה זינקו לצמרת המכירות? רשימה של 10 דגמי 2017 שהפכו להצלחה בשוק המקומי.

זינוק במכירות מכוניות היברידיות בישראל

יבואנית טויוטה מדווחת על שיא במכירות הדגמים ההיבירידים שלה בחודש החולף, וגם יבואנית יונדאי רושמת הישגים מרשימים מתחילת השנה עם הרכב ההיברידי הנמכר ביותר בישראל.ומה קורה בשוק היוקרה?

טויוטה C-HR מבחן דרכים: הלהיט הבא בשוק המקומי?

טויוטה C-HR רק נחתה בארץ ותוך כ-58 דקות נמכר כל המלאי הראשוני באינטרנט, יחד עם שיא מכירות ישראלי חדש. מה יש לה להציע? יצאנו למבחן דרכים.

טויוטה C-HR קובעת שיא מכירות ישראלי חדש !

נמכרו ב- C-HIC: בתוך 58 דקות – נמכרו כל 300 רכבי טויוטה C-HR שהוצעו במכירה מוקדמת באונליין, מרביתם מהדגם ההיברידי ברמת הגימור הגבוהה C-HIC.

החל שיווק טויוטה C-HR בישראל במחיר החל מ- 141,900 שקל

יוניון מוטורס נכנסת לקטגוריית הקרוסאוברים העירוניים ומשיקה את טויוטה C-HR החדש בדגמי טורבו והייבריד. 300 רכבים ראשונים יוצעו למכירה מוקדמת באינטרנט בלבד.

טויוטה C-HR החדשה תשווק בישראל בדגמי טורבו והייבריד

טויוטה C-HR, אחד הרכבים המעניינים ביותר שינחתו כאן השנה, ישווק החל מהחודש הבא בדגמי 1.2 ליטר טורבו בנזין וגרסה היברידית חסכונית במיוחד. ומה המחיר הצפוי?

הלהיטים החדשים שצפויים לנחות כאן בחודשים הקרובים

דגמים חדשים רבים צפויים לנחות בשוק הרכב המקומי בחודשים הקרובים, אך חלקם קרוב לוודאי יהיו להיטי מכירות בתוך זמן קצר. קבלו את 6 הדגמים שלהערכתנו יזכו לקבלת פנים חמה במיוחד בארץ.

טויוטה C-HR החדשה נחשפת בפרטים מלאים

טויוטה C-HR נכנסת לקטגורית הג'יפונים הקומפקטים הלוהטת עם עיצוב מרהיב דמוי קופה, גרסת 1.2 ליטר טורבו ודגם היברידי שיציע 27 ק"מ לליטר בממוצע. בישראל ככל הנראה עוד השנה.

תערוכת ג'נבה 2016 : מתקפת רכבי פנאי חדשים

תערוכת ג'נבה 2016 נפתחה אתמול רשמית עם שלל רכבי פנאי חדשים: אאודי Q2, סיאט אטקה, קיה נירו, טויוטה CH-R ודגמי קונספט לסובארו XV הבאה, וסקודה 7 מקומות.

טויוטה C-HR – קרוסאובר חדש בעל עיצוב נועז

טויוטה מצטרפת לשוק הקרוסאוברים הקומקפטים ותציג בתערוכת ז'נבה את ה- C-HR החדשה עם עיצוב נועז ואופציה לגרסה היברידית.