אאודי A3 החדשה 2020 נחשפת בפרטים ראשונים

אאודי חושפת תמונות ראשונות של ה-A3 החדשה, דור רביעי למשפחתית הקומפקטית של היצרן, המבטיח המון טכנולוגיה וחווית נהיגה דינמית כבר מדגמי הבסיס.

ששי כהן 07 בפבר, 2020
אאודי A3 החדשה 2020

7 שנים לאחר שהוצג הדור הנוכחי של אאודי A3, המשפחתית הקומפקטית והיוקרתית של היצרן, חושפת אאודי תמונות (תחת הסוואה חלקית) ופרטים ראשונים על הדור החדש של הרכב, שייחשף רשמית בחודש הבא.


הדור הרביעי של ה-A3 זוכה לעיצוב חדש המהווה התפתחות של הדור היוצא, ויישור קו עם שפת העיצוב החדשה של אאודי, עימה נראה הרכב כגרסה מוגדלת של ה-A1 החדשה, ושדרוג משמעותי מול הדור היוצא שכבר נראה מיושן ליד המתחרים מבית מרצדס וב.מ.וו. בהודעת החברה מתרכזת היצרנית בתיאור מכלולי הרכב וההשקעה בטכנולוגיה חדשנית בדור החדש, עם התמקדות בדגמי הספורט של היצרן (S3 ו-RS3 החדשים) לעת עתה, שלפחות לפי התמונות שמסופקות, מציגים מראה קרבי ומושך למדי.

אאודי A3 החדשה 2020

באאודי מבטיחים שכל דגמי ה-A3 החדשה יציעו שילוב של נוחות נסיעה וחווית נהיגה ספורטיבית משודרגת, עם החזרת ההנאה מנהיגה ושלא על-חשבון נוחות הנסיעה שתציע קפיצת מדרגה. כך למשל, דגמי הקצה של ה-A3 החדשים זוכים למערכת קוואטרו (הנעה כפולה) חדשה (עד 100% מהכח לציר האחורי), פנסי מטריקס LED מתקדמים, היגוי פרוגרסיבי (2.5 סיבובים מנעילה לנעילה !), בורר מצבי נהיגה מתקדם מבעבר, מתלים אדפטיביים ובקרת יציבות מתקדמת, שבחירה במצב הספורט הקיצוני תציע התערבות מחשב מינימלית.

אאודי A3 החדשה 2020

בשלב הנוכחי היצרן לא מפרסם תמונות אודות תא הנוסעים החדש של ה-A3, אך סביר להניח שיציע את אותה שפת עיצוב חדשה של היצרן הכוללת שלל מסכים דיגיטלים ומיעוט מתגים, לצד אבזור משודרג ושלל פריטי אבזור חדשים שלא הוצעו עד כה בדגם, לרבות שלל מערכות בטיחות מתקדמות. היצע המנועים לא נחשף לעת עתה, אך סביר שהדגמים הרלוונטים לארץ יחלו עם גרסת ה-1.5 ליטר טורבו 150 כ"ס, 2.0 ליטרים טורבו 190 כ"ס, גרסת פלאג-אין חדשה וגרסאות ספורט חזקות במיוחד.

אאודי A3 החדשה 2020 תיחשף רשמית בתערוכת הרכב של ז'נבה שתתקיים בחודש הבא.