ג'יפ צ'ירוקי 2019 המחודש בישראל – החל מ- 265,000 שקל

ג'יפ צ'ירוקי 2019 המחודש זוכה לעיצוב מעודכן, מנוע טורבו 2.0 ליטר 272 כ"ס, הנעה 4X4 חכמה וחבילת בטיחות מתקדמת ומקיפה שתוצע לראשונה בדגם.

ששי כהן 14 במאי, 2019
ג'יפ צ'ירוקי 2019 החדש

4 וחצי שנים לאחר שנחת בארץ ג'יפ צ'ירוקי, רכב הפנאי-שטח המשפחתי וקומפקטי (במונחים אמריקאים) של היצרן, מודיעה קבוצת סמל"ת היבואנית בישראל, על התחלת שיווקו של הדגם המחודש ל-2019, לאחר שעבר מתיחת פנים מקיפה של אמצע החיים.
במסגרת מתיחת הפנים לדגם שהוצגה בתערוכת דטרויט בשנה החולפת, זוכה הצ'ירוקי המעודכן לחזית מחודשת, הכוללת יחידות תאורה בעיצוב חדש, שינויים לגריל ופגוש קדמי חדש. בצידי הרכב נרשמים חישוקי גלגלים בעיצוב חדש, ובתוך תא הנוסעים, זוכה הרכב לשינויים מינוריים והבטחה לשדרוג איכות החומרים.

ג'יפ צ'ירוקי 2019 החדש

מתחת למכסה המנוע רושם הדגם שינוי משמעותי, עם ציודו של הדגם במנוע טורבו בנזין 2.0 ליטר, המפיק 272 כ"ס ומומנט מרבי של 40.7 קג"מ ב-3,000-4,500 סל"ד, המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית עם 9 הילוכים והנעה כפולה חכמה (Jeep Active Drive) המשלבת בין אחיזת כביש גבוהה כשנדרש להנעה קדמית בשאר הזמן לטובת חיסכון בדלק. עם יחידת הכח הנ"ל, מציע הרכב תאוצה ל-100 קמ"ש ב-7.3 שניות, מהירות מרבית של 20 קמ"ש וצריכת דלק של 9.4 ק"מ לליטר בממוצע, לפי נתוני היצרן.

הדגם ישווק לראשונה עם חבילת בטיחות מקורית מתקדמת הכוללת: התרעת שמירת מרחק עם בלימה אוטונומית, התרעת סטייה מנתיב עם תיקון אקטיבי של ההגה, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעה על תנועה חוצה מאחור עם בלימה אוטונומית, חיישני רוורס ומצלמת רוורס.

ג'יפ צ'ירוקי 2019 החדש

הדגם ישווק ב-2 רמות גימור לבחירה, כאשר דגם הכניסה 'longitude' כולל מולטימדיה מקורית עם מסך "7 ותמיכה באפל קארפליי, תא מטען נפתח ונסגר חשמלית, מושבים קדמיים חשמליים, כניסה והנעה ללא מפתח, בורר מצבי נהיגה, חישוקי "17 קלים, בקרת אקלים דיגיטלית כפולת אזורים ועוד, כאשר רמת הגימור הבכירה ' Limited' כוללת בנוסף: חישוקי "18 קלים, גג שמש חשמלי, שמשות אחוריות מושחרות, מושבי עור נאפה, התרעת שטח מת במראות הצד, מולטימדיה עם מסך "8.4, מערכת חניה אקטיבית ועוד.

מחיר ג'יפ צירוקי 2019 נקבע על 265,000 שקל לדגם הבסיסי ו-299,000 שקל לדגם המאובזר.
אנחנו גם ב-Facebook

Facebook Pagelike Widget

אנחנו גם ב-Instagram

  • שבת תרבות עם יונדאי סנטה פה החדש
  • חשמל ומים הולכים ביחד? מיצובישי אאוטלנדר פלאג אין החדש במבחן דרכים חורפי במיוחד
  • טויוטה קורולה הייבריד החדשה במבחן דרכים
  • סיטרואן קקטוס החדש בישראל , עם עיצוב יותר שגרתי ומתלים חדשניים המבטיחים נוחות נסיעה יוצאת דופן בקטגוריה
  • New Mercedes CLS350 Test drive
  • קיה ספורטאז' החדש בישראל
  • יונדאי איוניק בשעת ערב חורפית וללא פילטרים
  • דגמים ראשונים של יונדאי קונה חשמלית בישראל. השיווק יחל בעוד כמה חודשים.
  • מכונית ספורטיבית אמיתית ראשונה של יונדאי בישראל. Hyundai i30N
  • נולד לנו אגם ברחובות. לא צריכים יותר את חוף פלמחים 🏊‍♂️