ג'נסיס GV60 החשמלית תושק במהלך השנה

ג'נסיס GV60 יצטרף לקטגוריית הקרוסאוברים החשמליים ויציע למעשה את גרסת היוקרה של יונדאי איוניק 5 וקיה CV שייחשפו רשמית בקרוב מאוד.

ששי כהן 17 בפבר, 2021
ג'נסיס GV60 חשמלית

מותג היוקרה ג'נסיס, מצטרף לעידן החשמלי וישיק עוד השנה את הרכב החשמלי הראשון שלו, העונה לשם GV60 EV, אשר דגמים ראשונים שלו נצפו נבחנים בעולם תחת מעטה הסוואה כבד.


ה-GV60 החשמלית הינה הצלע השלישית בפיתוח הקרוסאובר החשמלי החדש של קונצרן יונדאי, אשר יכלול 3 מכוניות: יונדאי איוניק 5 שתיחשף לקראת סוף החודש הנוכחי, האחות החורגת שלה קיה CV החשמלית שתיחשף בהמשך השנה, ועכשיו גם הנציגה של ג'נסיס, אשר חולקת עימם את אותה שלדה (E-GMP) שפותחה במיוחד עבור סדרת הדגמים החשמליים שלה, ומרבית המכלולים המכאנים, לרבות המנוע החשמלי, המערכת החשמלית והסוללה, אך תזכה לעיצוב חיצוני בשפת העיצוב של ג'נסיס וכך גם תא נוסעים באיכות גבוהה יותר, עיצוב יוקרתי ורמת גימור שצפויה להיות עשירה במיוחד.

הקרוסאובר החשמלי צפוי להיות גם ספורטיבי, עם הספק שיעמוד ככל הנראה על 313 כ"ס, הנעה אחורית כסטנדרט, או כפולה כאופציה וטווח נסיעה מרשים של 550 ק"מ, ואופציה לטעינה סופר מהירה של 100 ק"מ ב-5 דקות בלבד דרך עמדת טעינה מהירה, או עד 80% מהסוללה ב-18 דקות בלבד!

אבל עד שיחשפו את החשמלית הראשונה של ג'נסיס, יש לנו גם בשורות בשוק המקומי, עם ההשקה הקרובה מאוד של מותג היוקרה של יונדאי בישראל, שתיערך כבר בשבוע הבא. נראה שהולך להיות מעניין השנה עם מותגי היוקרה החדשים שנכנסים לשוק.
שיתופים