הונדה E החשמלית וג'אז היברידית חדשה ייחשפו בקרוב

הונדה חושפת את השם הרשמי של הקומפקטית החשמלית הראשונה שלה, שתענה לשם "הונדה e ". במקביל, מדווחת החברה על חזרתה של הג'אז ההיברידית בדור חדש לחלוטין שייחשף בקרוב.

ששי כהן 08 במאי, 2019
הונדה e החשמלית

3 חודשים לאחר שחשפה הונדה בתערוכת הרכב של ז'נבה את המכונית החשמלית הראשונה שלה לאירופה תחת השם הזמני "  E פרוטוטייפ ", חושפת הונדה את אסטרטגיית היצרן העתידית לרכבים החשמליים, המבטיחה "חישמול" של כל הדגמים האירופאים עד 2025.


בראש ובראשונה חושפת הונדה את השם הרשמי של המכונית החשמלית הקומפקטית הראשונה שלה לאירופה, שתשווק תחת השם "הונדה e ". לצד מרכב סופר-מיני קומפקטי לעיר, תצויד ה-e בהנעה אחורית, תא נוסעים הייטקי והבטחה ליותר מ-200 ק"מ בין טעינות, ומבטיחה לדברי היצרן שילוב של מכונית ירוקה חשמלית עם אופי דינמי והנאה מנהיגה המצופים מדגמי היצרן. בהונדה מדווחים שברחבי אירופה נרשמו ליצרן כבר יותר מ-22,000 לקוחות שהביעו עניין לרכוש את ה-e החשמלית שתגיע לייצור לקראת סוף השנה.

 הונדה e החשמלית

בקרוב בארץ? הונדה e החשמלית

לאחר היעדרות של 4 שנים מהשוק, תחזור הונדה ג'אז ההיברידית בקרוב לאירופה (הדור הנוכחי שווק בגרסה היברידית רק במזרח), בדור חדש ורביעי למכונית הסופר-מיני החכמה והמרווחת של היצרן. הג'אז החדשה תזכה למערכת ההיברידית i-MMD החדשה של היצרן, שמותקנת כעת בדגמי ה-CRV ההיברידי וזוכה לשבחים ברחבי העולם. בחברה מצהירים שדגמים נוספים של היצרן יזכו לגרסאות היברידיות עד 2025.

הונדה e החשמלית והונדה ג'אז החדשה ייחשפו רשמית בתערוכת הרכב של טוקיו שתתקיים בחודש נובמבר.קדילאק XT4 מבחן – VLOG


אנחנו גם ב-Facebook

Facebook Pagelike Widget