חדש בארץ: סוזוקי ויסטרום 1000 בגרסת X לשטח

יבואנית אופנועי סוזוקי מרחיבה את משפחת אופנועי האדוונצ'ר V-Strom ומתחילה בשיווק גרסת ה-X המעניקה גם מראה משופר וקרבי יותר לשטח.

ששי כהן 22 בנוב, 2018
סוזוקי ויסטרום 1000 בגרסת X

קבוצת עופר אבניר, יבואנית מותג האופנועים והקטנועים סוזוקי לישראל, החלה בשיווק אופנוע האדוונצ'ר והתיור ה- V-Strom 1000 גם בגרסת X המיועדת יותר לטיולי שטח. 


בעוד הגרסה הרגילה של ה-V-Strom 1000 מצוידת בחישוקים יצוקים, גרסת ה-X עושה שימוש בחישוקי טיובלס, המאפשרים רכיבה ללא פנימית, למרות שהם מצוידים בחישורים ("שפיצים"), ההופכים את הרכיבה בתנאי שטח משובשים, לנוחה יותר ומקלים על עבודת המתלים. מידות החישוקים בגרסת ה-X נותרו ללא שינוי – 19 אינץ' בעבור הגלגל הקדמי ו-17 אינץ' בעבור הגלגל האחורי. שני הדגמים ממשיכים להציע גם מגני ידיים ומגני גחון מקוריים.

בדומה לגרסה הרגילה, גם גרסת ה-X נהנית ממנוע העומד בתקן יורו 4 והספק של 100 כוחות סוס. גרסה זו אף כוללת את מערכת ה-MTBS של SUZUKI, המאפשרת את פעולת מערכת ה-ABS בהטייה, וכן את המושב המחודש והמשקף הקדמי המוגבה, שהופיע לאחרונה בעדכוני הדגם.

מחיר סוזוקי DL1000 ויסטרום בגרסת ה-X זהה לדגם המוכר ונקבע על 88,957 שקלים (המחיר כולל מע"מ, לא כולל אגרות רישוי).קדילאק XT4 מבחן – VLOG


אנחנו גם ב-Facebook

Facebook Pagelike Widget