חדש: שירות VIP ללקוחות אופנועי אפריליה בישראל

לקוחות אפריליה בישראל יזכו מעתה לשירות פרימיום ונציג אישי שילווה אותם לפני ואחרי הרכישה. במקביל, כדי להכיר את מגוון מערכות האופנועים המתקדמות, צילמה החברה בארץ סרטוני הדרכה לכלים החדשים.

ששי כהן 02 בספט, 2021
אפריליה טואנו 660

עופר אבניר יוצאת במהלך חווית מכירות ושירות פרמיום ללקוחות אפריליה ופותחת מוקד שירות VIP ללקוחות המותג. המוקד יכלול נציגי שירות אישיים לכל הלקוחות בעלי אחד מדגמי אפריליה השונים ויעניק שירות בכל סוגיה: שירות, חווית קנייה, אפטר סייל ועוד. מטרת המוקד והשירות האישי לספק חווית שרות מיטבית, שרות ממוקד לקוח מכוון פיתרון, תוך ליווי והכוונה של הלקוח, במינימום זמן אפשרי. על מנת ליהנות מהשירות, לקוחות אפריליה יוכלו להתקשר לכוכבית 8588 או להשאיר פרטים באתר הבית של עופר אבניר ונציג שירות יחזור אליו במהרה. לאחר בדיקה מצד נציג השירות את רישיון הכלי ואימותו אל מול הלקוח, יקבל האחרון מסרון המבשר לו על ההצטרפות לשירות ומספר ייעודי של מוקד אפריליה.

בנוסף, כחלק מאותה הבטחה של שירות ממוקד לקוח וחווית פרמיום, החל מהשבוע, כל אחד מלקוחות אחד מדגמי Aprilia 660 יקבל מיד לאחר קבלת הכלי וסיום תהליך המסירה, ברכה אישית במייל מסמנכ"ל השיווק בדו גלגלי, קובי גילון שתכלול סרטון הדרכה והסבר על שלל מערכות הטכנולוגיה והאפשרויות הטמונות בכלי שזה עתה קיבלו. כידוע, דגמי אופנועי Aprilia החדשים מצוידים במערכות טכנולוגיות רבות שנועדו לשמור מצד אחד על שלומו של הרוכב, ומצד שני לחדד ולהעצים את חווית הרכיבה הדינמית בכלים אלו – בין אם מדובר על רכיבה יומיומית, טיולי סוף שבוע, ובטח אם בביקור במסלול. מגוון האפשרויות להתאמת האופנוע אישית לרוכב, יכול להתגלות לפעמים כמסובך למדי, בשל ריבוי האפשרויות מהן יכול לבחור הרוכב. הסרטונים בעברית, שצולמו, הוקלטו ונערכו בארץ מתארים את המערכות השונות בדגמים אלו, את אופן תפעול לוח השעונים, התצוגות והטכנולוגיה בהתאם לשימוש הצפוי. הצילומים בוצעו על ידי צלם האקסטרים אסף רחמים.

לדברי קובי גילון סמנכ"ל שיווק דו גלגלי "כחלק מהרצון לספק ללקוחות אפריליה חווית שירות ואפטר סייל המתאימה באיכותה, לאיכות, הטכנולוגיה והחדשנות שדגמי אפריליה החדשים מציעים אנו משיקים מוקד שירות לקוחות רק ללקוחות המותג, עם נציגים אישיים אשר ילוו את הלקוח משלב הפנייה עד סגירתה, מול המחלקות השונות אצלנו בארגון".

לצפייה בסרטוני ההדרכה החדשים:

אפריליה טאונו לחצו כאן

אפירילה RS  לחצו כאן

אנחנו גם ב-Facebook

Facebook Pagelike Widget