טסלה השיקה את חנות ה-POP UP שלה בקניון רמת אביב

חודשיים לאחר שהחלה פעילות בישראל, משיקה טסלה את חנות ה-"פופ אפ" שלה בקניון רמת אביב, שם תוכלו לפגוש את הדגם במציאות למשך 3 החודשים הקרובים.

ששי כהן 22 באפר, 2021
חנות טסלה קניון רמת אביב

בתמונה הראשית: טסלה מודל 3 הבוקר בקניון רמת אביב. (צילום: שבתאי טל)

חודשיים לאחר שהחלה למכור את דגמיה בישראל, וקרוב לחודש לאחר שנמסרו המכוניות הראשונות מדגם טסלה מודל 3 בישראל, ממשיכה יצרנית המכוניות החשמליות הפופולרית בעולם בחדירה שלה לשוק הישראלי, עם פתיחתה היום של חנות התצוגה הראשונה בישראל בקניון רמת אביב.


בחנות החדשה (שהיא יותר דוכן פופ-אפ) יוכלו לקוחות פוטנציאלים של הרכב להתרשם ממנו לראשונה בתצוגה בישראל (כרגע רק מדגם המודל 3) ואף לשוחח עם עובדי טסלה (ולא רק להתכתב איתם במייל כפי שנעשה עד כה…). יחד עם זאת, אם תחליטו להתקדם לרכישה, תצטרכו לעשות זאת כמובן רק באמצעות הזמנה באתר האינטרנט של החברה.

חנות טסלה קניון רמת אביב

חנות טסלה קניון רמת אביב (צילום: שבתאי טל)

החנות של טסלה הינה זמנית ותהיה פתוחה למשך שלושת החודשים הבאים בלבד. כדי להיות בעלים של טסלה מודל 3 בישראל, תצטרכו להיפרד כיום מסכום התחלתי של 186,722 שקל לגרסת ה-SR+ הבסיסית, מחיר תחרותי לכל הדעות.

פתיחת חנות הפופ-אפ בקניון רמת אביב הינה צעד נוסף בחדירה של טסלה לשוק הישראלי, לאחר שכבר נפתחו גם מרכז השירות של היצרן בפתח תקווה ועמדות הסופרצ'רג'ר האולטרה מהירות הראשונות בארץ בקניון עזריאלי בתל אביב.
שיתופים