ימאהה MT09 – עכשיו גם בגרסאות מוגבלות לרישיון A1

יבואנית ימאהה מתחילה בשיווק דגמי ה-MT09 וגרסת ה-SP הקרבית יותר שלו גם בגרסאות רישיון A1 המוגבלות להספק עד 47 כ"ס. המחיר יחל מ- 69,985 שקל.

ששי כהן 04 באוג, 2022
ימאהה MT09 A1

מטרו מוטור יבואנית ימאהה בישראל, משיקה בימים אלה גרסאות מוגבלות לרישיון A1 לדגמי אופנוע ההיפר נייקד ימאהה MT09, כאשר מחיר הדגמים נשאר זהה לדגמים הקודמים והלא מוגבלים, כמו גם הטכנולוגיה והעיצוב. על מנת להתאים את האופנוע לרישיון A1, האופנוע מגיע עם מנוע 70KW אשר ניתן להגביל אותו אותו ל-35KW המספק 47 כוחות סוס. 


מדובר באופנוע ספורטיבי בנפח מנוע של 889 סמ"ק. מהנה ומתקדם טכנולוגית, המאפיין את ה- DNA של סדרת ה- MT המרגשת. לדגם התנהגות כביש זריזה במיוחד ותנוחת רכיבה "שולטת" ומכווננת היטב, המעניקה תחושת יציבות במצבים קיצוניים. הוא כולל מערכת "קוויק שיפט" הן בהעלאת הילוך והן בהורדת הילוך, המאפשרת לעלות הילוכים ללא שימוש במצמד ומבלי לסגור את המצערת. תיבת הילוכים חלקה המעניקה תחושה של חופש בזמן שילוב הילוכים ותגובת מצערת מעודנת.

שלדת הדגם עשויה אלומיניום ומסגרת מסוג "דאימונד" קלה ומדויקת המשרה תחושת ביטחון. עם טכנולוגיית יציקה מסוג CF ודפנות דקים, המאפשרת חתך של 1.7 מ”מ. תת-המסגרת האחורית עשויה מאלומיניום. חישוקי הגלגלים קלים וקשוחים מסוג Spin Forged המאפשר חיסכון במשקל במקומות החשובים. גובה מושב הוא 825 מ”מ ובסיס גלגלים בגודל 430 מ”מ, כאשר המשקל הרטוב הוא 189 ק"ג. 

בדגם הותקנו כמו כן עזרים אלקטרוניים מתקדמים לטובת הרוכב הרגישים להטיה. כגון בקרת אחיזה, בקרת החלקה ובקרת הרמת גלגל קדמי. כמו גם מערכת  Cornering ABS למניעת נעילת גלגלים בפניות ומשאבת בלמים ראשית קדמית רדיאלית.

גרסת ה-SP הספורטיבית וקרבית יותר, כוללת גם בולם אחורי מתכוונן במלואו של חברת Ohlins RSA,  עם כיוון שיכוך כיווץ והחזרה, המעניק לרוכב את מירב האחיזה והיציבות בכביש. המזלג הקדמי הוא מתוצרת קייאבה (KYB), אשר נועד גם הוא למקסם את יכולות ה-MT09. הטלסקופ המוזהב הייחודי כולל כיוונונים מלאים (Preload, שיכוך, והחזרה) ואף בורר לשיכוך כיווץ איטי/מהיר, זאת כדי לאפשר לרוכב מקסימום של אחיזה ויציבות תחת עומס ובכבישים מאתגרים.

מחיר ימאהה MT09 נקבע על 69,985 שקל. מחיר גרסת ה-SP נקבע על 77,985 שקל. הגרסה הרגילה תוצע בשלושה שילובי צבעים לבחירה: Icon Blue, Cyan Storm ו – Tech Black, בעוד גרסת ה-SP תוצע בצבע אחד: Icon Performances.

אנחנו גם ב-Facebook

Facebook Pagelike Widget