כלמוביל משיקה חבילת אחזקה למסחריות במחיר ידוע מראש

חטיבת רכבי העבודה של כלמוביל משיקה עבור לקוחותיה את חבילת השירות "Colmobil Pro4", הכוללת בין היתר טיפולים תקופתיים, הכנה לטסט, חילוצים וגרירות, החלפת מצבר, בלמים ושמנים במחירים ידועים מראש.

ששי כהן 07 ביונ, 2021
כלמוביל מסחריות

חטיבת רכבי העבודה של כלמוביל בתחום ההובלה וההיסעים משיקה חבילת שירות ואחזקה חדשה ללקוחותיה העונה לשם "כלמוביל PRO4". החבילה החדשה מעניקה ללקוחות החברה אפשרות להבטיח מראש את מחיר העסקה אותה הם מבצעים מעבר למחיר כלי הרכב אותו רכשו ובכך "לבטח" עצמם מהוצאות במהלך השנים כשזקוקים לטיפולים, אחזקה, החלפת מצבר, גרירות ועוד.

חבילת 4Colmobil Pro (כאשר מחירה משתנה בין דגם לדגם וידוע מראש) כוללת בין היתר החלפת מצבר במהלך כל 4 שנות האחריות (כלי רכב מסחריים ומשאיות זקוקים למצבר מיוחד המותאם לעומס מוגבר), החלפת בלמים בהתאם להמלצות היצרן (מערכת הבלמים במשאיות פועלת בעצימות גבוהה וכתוצאה מכך נגרם לה בלאי), החלפת שמנים בהתאם להוראות היצרן על מנת למנוע עליה בצריכת דלק, הפחתת הזיהום ומניעת תקלות, החלפת נורות, מגבים ונוזל שמשות בהתאם לצורך.

בנוסף, החבילה החדשה מעניקה שקט תפעולי ל- 4 שנים (או לפי מרחק נסועה) וכוללת שירותי גרירה וחילוץ מהירים למרכזי השירות במקרה של תאונה או תקלה על מנת לחסוך זמן השבתה, הכנה לטסט שנתי של כל המכלולים הנבדקים במהלך הרישוי השנתי על מנת שהרכב יעבור את המבחן בצורה מהירה וחלקה וחבילת טיפולים קבועים במוסכים מורשים שנועדו לשמור על תחזוקת הרכב ברמה הגבוהה ביותר.

חבילת השירות המורחבת תוצע בשני אירועי מכירות שנתיים שיערכו בקרוב; אירוע מכירות שנתי Back to school ב- 7-8.6 במתחם רוקח בתל אביב לרכבי היסעים הכוללים כ- 20 סוגים שונים של כלי רכב מסחריים ואוטובוסים ואירוע מכירות שנתי לחטיבת ההובלה ב- 22-23.6 בראש העין, הכוללים כ- 15 סוגים שונים של משאיות וכלי רכב מסחריים.

לדברי אמיל קרעין, מנכ"ל קבוצת רכבי הובלה והיסעים בכלמוביל: "זהו פתרון ייחודי התואם את צרכי הענף שעד כה לא היה מקובל וממשיך את מעטפת שירותי ה- PRO שהשקנו לפני כשנה. בעלי החברות שלהן ציי רכבי הובלה או היסעים יוכלו לתכנן מראש את היקף ההוצאה הכוללת שלהם לגבי צי הרכב הנ"ל ובכלל זה עלויות האחזקה (המשתנות בד"כ) בנוסף לעלות הרכב".

שיתופים
0 ק"מ מליסינג

אנחנו גם ב-Facebook

Facebook Pagelike Widget