מסע גרוטאשטח יוצא לדרך בפעם השמינית

מסע גרוטאשטח השמיני ייצא לדרך בחג הסוכות, בהשתתפות 36 רכבים וכ- 90 איש, שינסו לחצות מאות ק"מ בשטח כשהם מצויידים במכוניות משפחתיות 2X4 לרוב בשווי של אלפי שקלים בודדים.

ששי כהן 13 בספט, 2018

בפעם השמינית יצא לדרך בחג הסוכות הקרוב מסע הרכב החוויתי "גרוטאשטח", בניצוחם של רועי אלוני ועדי שפרן כפרה, ובחסות ראשית של חברת המיגון והאיתור פוינטר. 
בגרוטאשטח הקרוב ישתתפו כ- 36 רכבים, וכ- 90 איש, הצוותים שמשתתפים מורכבים מצוותים וותיקים שמשתתפים ואינם מוותרים על החוויה (בפעם השמינית) וכן מצוותים חדשים שלהם זאת הפעם הראשונה במסעות הגרוטאשטח וכולם עם האהבה לרעיון ולאופי המסעות שלנו. גרוטאשטח הינו מסע חווייתי (אינו מרוץ או תחרות), המורכב משלל מכוניות פרטיות (ולא רכבי שטח), כולן בעלות הנעה של 2X4 ורובן רגע לפני שנשלחו להשבתה וזכו לחיים מחודשים, גם אם לזמן קצר במיוחד (חלק מהרכבים מחזיר את נשמתו בזמן המסע…).
למרות שמדובר בנהיגת שטח בלבד, כל הרכבים שמשתתפים מחוייבים בביטוח למסע וטסט בתוקף.במידה ותהיינה תקלות ברכבים, הצוותים מתקנים הכל בשטח, כחלק מהאתגר של המסע. את המסע ילוו צוותי סיוע ספציפיים אשר יוכלו לעזור בתיקון התקלות וחילוצים במידת הצורך. כמו בכל המסעות, הצוותים ברכבים לוקחים את כל ציודם האישי ברכב: ציוד לינה, אוכל, שתייה, כלי עבודה וחלקי החילוף לרכבים.

צילום: עדי שפרן כפרה


המסע הנוכחי יחל במעלות תרשיחא בגליל המערבי, ימשיך לגליל העליון, רמת הגולן ויסתיים באזור הכנרת, אורך המסע מאות ק"מ כאשר היום הראשון יהיה בסימן אתגרי, הן לרכבים והן למשתתפים. המשתתפים יעברו במסלולים בשטח למעט קטעי קישורי בהם יעברו בכביש.
גם במסע הקרוב, חברת פוינטר, תתקין על כל רכב שמשתתף במסע, מערכת ניהול צי מיוחדת שהצופים בבית יוכלו להתחבר לאפליקציה ייעודית למסע ולראות בכל רגע נתון את שמות הצוותים והתקדמותם במסע – פרטים על האפליקציה יופיעו בדף הפייסבוק של גרוטאשטח.
אך לא רק אבק, חול וזיעה… בכל ערב בחניון הלילה יחכה לצוותים אירוח מיוחד של חברת קייטרינג, הדואגת לפנק אותם בכל המסעות, כמו כן בכל בוקר חברת הקייטרינג דואגת לארוחות בוקר עשירות ומפנקות לפני היציאה לדרך.
מסע גרוטאשטח יתקיים בסוכות , בתאריכים 28-29-30.9.2018.
נותני החסות:
חברת פוינטר
סוכנות רכב סובארו – שטראוס ובנו
מתן שרותי רכב
מרכז שרות גבע
רסטה
קבוצת BLD4U


לייעוץ ומידע נוסף השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם


יונדאי 2019

יונדאי 2019


אנחנו גם ב-Facebook

Facebook Pagelike Widget

אנחנו גם ב-Instagram

  • ג'יפון 100% חשמלי ראשון בישראל, עם טווח נסיעה של 470 ק"מ. 454 אלף שקל והוא שלכם. יגואר i pace
  • לא רק אוטובוסים ומשאיות:יבואנית מאן משיקה בישראל גם מסחריות ורכבי היסעים
  • מרצדס A קלאס החדשה בישראל. הכי מרווחת, טכנולוגית ואוטונומית בקטגוריה
#mercedesbenz #aclass #tlv #telaviv #new #2018 #sport #wheel #car #mercedes #israel
  • קיה סטינגר בכביש 10 שנפתח רק פעמיים בשנה.
  • Ds7 Crossback Test drive
  • אגדת רכב אמריקאית:קדילאק אסקלייד בישראל
  • סיטרואן ספייסטורר החדש במבחן דרכים.
  • קיה סטוניק במבחן דרכים
  • אוטו אוכל בירושלים
  • סיאט איביזה מול ארונה, סופר מיני מול ג'יפון מה עדיף? עכשיו באתר. צילום: משה נרקיס