נער בן 17 ריסק פגאני הואיירה רודסטר בשווי 4.6 מיליון דולר

כוכב יוטיוב בן 17 ריסק את הפגאני הואיירה רודסטר הנדירה של אביו. למרבה המזל, הבחור הצעיר יצא כמעט ללא פגע, אך המכונית הייחודית הוכרזה כטוטאל לוס.

ששי כהן 20 בנוב, 2020
פגאני הואיירה רודסטר

גייג' גילין, נער אמריקאי בן 17, המוכר גם כיוטיובר פופולרי המפעיל את ערוץ "GG Exotics", היה מעורב ביום שלישי האחרון בתאונת דרכים, בה ריסק מכונית ספורט מסוג פגאני הואיירה רודסטר, הנחשבת לאחת ממכוניות הספורט היקרות והנדירות בעולם, ושוויה מוערך ב-4.6 מיליון דולר. למרבה המזל, הבחור יצא בפציעה קלה בלבד בידו, ונראה שהבעיה העיקרית שלו תהיה להסביר לאביו איך איבד שליטה מרחק קצר מביתו והתנגש בעץ… לפחות אחיו סיכם את הפרשה בצורה חכמה: "מכוניות הרוסות ניתנות להחלפה, אנשים לא, והדבר החשוב הוא שאף אדם לא נפגע משמעותית בתאונה".


פגאני הואיירה רודסטר

לפני 5 חודשים עוד צילמו סרטון עם הרכב שהשתמשו בו כשירות של UBER…

הפגאני הואיירה רודסטר הינה מכונית על ספורטיבית שהוצגה בעולם ב-2017 ויוצרה ב-100 יחידות בעולם בלבד. לצג מרכב ספורטיבי מהפנט שנבנה ועוצב כולו בעבודת יד, מציעה ההואיירה רודסטר שימוש נרחב בתרכובות מתקדמות של קרבון, עימן מציעה המכונית משקל קליל במיוחד של 1,218 ק"ג, לא רע למכונית המצוידת במנוע בי-טורבו 6,000 סמ"ק V12 המפיק 770 כ"ס ומומנט מרבי של 102 קג"מ, המאיץ את המכונית ל-100 קמ"ש סביב ה-3 שניות, בדרך למהירות מרבית של 336 קמ"ש. המנוע אגב, נלקח מחטיבת ה-AMG של מרצדס.

שיתופים

0 ק"מ מליסינג

0 ק"מ מליסינגאנחנו גם ב-Facebook

Facebook Pagelike Widget