עופר אבניר מציגה: השכרת קטנוע לעסקים בפחות מ-500 שקל לחודש

הביקוש הגואה למשלוחים עד הבית בתקופת הקורונה, שולח את קבוצת עופר אבניר להציע מספר פתרונות חדשים לעסקים קטנים, החל ממימון קטנוע ל-36 חודש בפחות מ-500 שקל לחודש ועד שכירות קטנוע +שליח במשרה מלאה בעלות של 12,000 שקל לחודש.

ששי כהן 30 בספט, 2020
קימקו מובי 2019 החדש

לאחר שבתקופת הסגר הראשון זינק הביקוש לשליחים וקטנועים בשוק העסקי, תקופת הסגר השני מביאה עימה פתרונות חדשים לעסקים המעוניינים להמשיך ולמכור בתקופת הסגר ומוגבלים למשלוחים בלבד, ומתחילה בשיווק חבילות שכירות של קטנועים או קטנוע+שליח לטובת עסקים המעוניינים בפיתרון זמני (או קבוע) לעידן הקורונה.


עסקים רבים, שאינם דווקא מעסקי המזון, הבינו שכדי להמשיך ולהתקיים עליהם להתאים את שירותיהם לביקוש הגובר מצד הלקוחות לאספקת המוצרים עד הבית, כל עוד קיימת הקורונה גם ללא קשר לסגר הנוכחי.

לאור צרכים אלו ומתוך רצון לסייע לעסקים הקטנים שנלחמים על חייהם ולאלפי האנשים שנפלטו ממקום עבודתם, קבוצת עופר אבניר יוצאת עם הצעה ייחודית לעסקים קטנים, הכוללת הצעה מודולרית המספקת לאותם עסקים את כל הדרוש להם במטרה לבנות זרוע שילוחית לעסק שלהם, מבלי להיכנס ללוגיסטיקה מסובכת או התחייבויות ארוכות טווח. הקבוצה תציע מספר פתרונות לבעלי עסקים קטנים שאין ברשותם מערך משלוחים. בתי עסק אלו ייהנו מהמיומנות הקיימת בחברה שמספקת קטנועי שליחים למעלה משלושה עשורים, לצד פריסת עלות הקטנוע לעד 36 תשלומים (על כל דגמי קימקו) כך שלדוגמא ההחזר החודשי על קימקו מובי יעמוד על פחות מ- 500 שקל בחודש.

במקביל הקבוצה חברה לחברת "שפע שליחויות" שהיא חברת המספקת שליחים על קטנועים למעלה משלושה עשורים ושותפה עסקית של עופר אבניר. במסגרת זו תציע עופר אבניר ללקוחות המעוניינים בשירות זה, אפשרות לשכירת קטנוע + שליח במשרה מלאה בעסקה חודשית. עופר אבניר תחבר לקוחות המעוניינים בכך לנציג של שפע שליחויות, שיברר את צרכי הלקוח ובית העסק ולהתאים עבורו את ההצעה. מחיר עלות חודשית לקבלת קטנוע + שליח במשרה מלאה בבית העסק יעמוד על 12,000 שקלים.שיתופים

0 ק"מ מליסינג

0 ק"מ מליסינגאנחנו גם ב-Facebook

Facebook Pagelike Widget