עירוני חשמלי: ווג ER10 בישראל

חברת מוטו 24 יבואנית אופנועי VOGE, מתחילה בשיווק אופנוע עירוני חשמלי, הכולל מפרט אבזור מרשים, טווח נסיעה עד 130 ק"מ ותג מחיר של 37,900 שקל.

ששי כהן 07 באפר, 2021
ווג ER10

חברת מוטו 24, יבואנית אופנועי מונדיאל, אורל, ווג ומותגים דו-גלגליים נוספים, מרחיבה את היצע דגמי VOGE שהושקו בארץ לפני כשנה, ומתחילה בשיווק ה-ER10, אופנוע 100% חשמלי הנועד בעיקר לרכיבות עירוניות או בישובים סמוכים. עבור מי שטרם מכיר את המותג, נזכיר ש-Voge הינו מותג של יצרנית האופנועים הענקית הסינית לונסין (קצב ייצור של 2.5 מיליון אופנועים בשנה !, שלושה מיליון מנועים ו -150,000 טרקטורונים).


ה-ER10 מציע עיצוב נייקד מודרני ומרשים למראה, ומבטיח קונספט מדויק לרכיבה עירונית ופרברית לשימושים יומיומיים פרקטיים עם טווח נסיעה של 100 ק"מ, או עד 130 ק"מ ברכיבה עירונית במהירויות נמוכות יותר. (צריך לזכור שמרבית הנהגים באירופה לדוגמה אינם מבצעים יותר מ-50 ק"מ טווח נסיעה יומי). 

הדגם מצויד במנוע חשמלי בהספק של 60V/6KW מקורר נוזל, בעל תמסורת אוטומטית בדומה לאופנועים חשמליים אחרים, ומבטיח תאוצות חזקות הודות למומנט נדיב של מעל 4 קג"מ, המאפשר לו אופי רכיבה זריז ויעיל. הטעינה של סוללת הליתיום 70AH (עם תאים מתוצרת סמסונג) נעשית דרך מטען המתחבר לשקע חשמל ביתי רגיל וזמן הטעינה עומד על כ-4 שעות לטעינה מלאה. בסעיף השימושיות תמצאו תא מטען מרווח וננעל (במיקום של מיכל הדלק) ובסעיף האבזור תמצאו מפרט מרשים עם בולמים הפוכים, תאורת לד היקפית, שילדת אלומיניום מתקדמת וקלה, קישוריות CAN BUS לכל המכלולים (המאפשרת מערכת חשמל כמעט ללא חוטים), בלמים משולבי ABS, מערכת ASR, מחבר USB מקורי, KEYLESS ועוד.

כמו שאר הכלים החשמליים, גם ה-VOGE ER10 נהנה מעלויות אחזקה נמוכות, עם ביטוח המקביל ל-50 סמ"ק ורישיון נהיגה A2.

מחיר השקה 37,900 ₪ (על הכביש)שיתופים
0 ק"מ מליסינג

אנחנו גם ב-Facebook

Facebook Pagelike Widget