פולקסווגן פולו החדשה 2014 בארץ

פולקסווגן פולו 2014 תשווק בארץ עם מנועי 1.2 ליטר טורבו חסכוניים מבעבר ובהספקים של 90-110 כ"ס. המחיר החל מ- 99,900 ש"ח לדגם הידני.

ששי כהן 14 במאי, 2014
פולקסווגן פולו החדשה

צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן בישראל, מודיעה על תחילת שיווק פולקסווגן פולו החדשה, לאחר שעברה מתיחת פנים לאחרונה. הדגם המחודש מחליף את קודמו כחמש שנים לאחר שהוצג, ונחשב לדגם השלישי החשוב ביותר של פולקסווגן בעולם, ממנו נמכרו בחמשת הדורות שלו כ- 14 מליון רכבים ברחבי העולם.
לצד עדכוני עיצוב חיצוניים הכוללים חזית מחודשת לרכב הכוללת יחידות תאורה עם תוספת LED, פגוש, גריל ומכסה מנוע חדשים, זוכה המכונית גם לעדכון קל גם בחלקה האחורי ולחישוקי גלגלים בעיצוב חדש. בתוך תא הנוסעים, מציגה הפולו 2014 סביבת נהג מחודשת עם שיפור נוסף באיכות החומרים, הגה בעיצוב חדש' מסך מגע "5 כסטנדרט וסידור מחודש למתגי השליטה.

פולקסווגן פולו החדשה

פולקסווגן פולו החדשה


הפולו החדשה תשווק בישראל עם מנועים חדשים בטכנולוגיית BlueMotion, המבטיחים עד 12% חיסכון בדלק לצד פליטת מזהמים נמוכה יותר והספקים שונים מבעבר. הדגם ישווק בארץ עם 2 רמות גימור לבחירה כאשר רמת הגימור הבסיסית טרנדליין כוללת : מערכת מולטימדיה עם מסך "5, ולחצני שליטה מההגה, דיבורית מקורית, מערכת Start & Stop לכיבוי המנוע בעת עמידה, ידית הילוכים, בלם יד והגה מצופים עור, מחשב דרך ועוד. באופן מעט תמוה, כולל הדגם עדיין רק ארבע כריות אוויר, אך מגובה גם במערת לניטור לחץ אוויר בצמיגים ואופציה לחבילת בטיחות הכוללת מערכת בלימה אוטונומית עירונית בשילוב עם מערכת בקרת שיוט אקטיבית עם הרדאר מקדימה כאופציה בתוספת של 3,000 ₪. רמת הגימור הגבוהה יותר : קומפורטליין כוללת בנוסף : חישוקי גלגלים קלים ופנסי ערפל קדמיים.
מתחת למכסה המנוע מצוידת פולקסווגן פולו 2014 בצמד מנועי טורבו חדשים המחליפים את המנועים הנוכחיים כולל את המנוע האטמוספרי בדגם הידני. הגרסה הבסיסית מצוידת במנוע חדש טורבו 1.2 ליטר TSI המפיק 90 כ"ס ומשודך לתיבת הילוכים ידנית עם חמישה הילוכים או אוטומטית DSG עם 7 הילוכים. לצידה תשווק גרסה חזקה יותר 1.2 ליטר 110 כ"ס שתוצע בשילוב לתיבת הילוכים אוטומטית DSG עם 7 הילוכים בלבד. צריכת הדלק של שלושת הדגמים עומדת על 21.2 ק"מ לליטר בממוצע, לפי נתוני היצרן.
מחיר פולקסווגן פולו 2014 יחל ב- 99,900 ש"ח לדגם הידני, , 107,900 שקל לגרסת ה- 1.2 TSI DSG עם 90 כ"ס ברמת גימור טרנדליין, ו- 112,900 שקל ברמת גימור קומפורטליין. גרסת ה- 1.2 TSI עם 110 כ"ס ברמת גימור קומפורטליין משודרגת תעלה 119,900 שקל.

לייעוץ ומידע נוסף השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם
אנחנו גם ב-Facebook

Facebook Pagelike Widget

אנחנו גם ב-Instagram

  • מרצדס A קלאס החדשה בישראל. הכי מרווחת, טכנולוגית ואוטונומית בקטגוריה
#mercedesbenz #aclass #tlv #telaviv #new #2018 #sport #wheel #car #mercedes #israel
  • קיה סטינגר בכביש 10 שנפתח רק פעמיים בשנה.
  • Ds7 Crossback Test drive
  • אגדת רכב אמריקאית:קדילאק אסקלייד בישראל
  • סיטרואן ספייסטורר החדש במבחן דרכים.
  • קיה סטוניק במבחן דרכים
  • אוטו אוכל בירושלים
  • סיאט איביזה מול ארונה, סופר מיני מול ג'יפון מה עדיף? עכשיו באתר. צילום: משה נרקיס
  • Citroen C3 Aircross
  • 199,900 שקל ויש לכם את ג'יפ קומפאס החדש