קיה EV6 שוברת שיא של טסלה בארה"ב ורושמת שיא גינס

קיה EV6 רושמת שיא גינס בחציית ארה"ב מחוף לחוף ברכב חשמלי, עם זמן עצירה כולל לטעינות הנמוך ביותר מ-5 שעות מול השיא הקודם שהשיגה טסלה.

ששי כהן 18 בנוב, 2021
קיה EV6

הישג נוסף לקיה EV6 החשמלית: הקרוסאובר החשמלי החדש של היצרן, רשם שיא עולמי חדש של גינס, כאשר הצליח לחצות את ארה"ב עם מינימום זמן לעצירה לטעינה בדרך, ובכך שבר שיא שהחזיקה עד כה טסלה.

במהלך שבעת ימי המסע מניו יורק ללוס אנג'לס, ה-EV6 חובר לעמדות טעינה בדרך למשך 7 שעות, 10 דקות ושנייה אחת, והביס את השיא הקודם שהחזיקה בו טסלה, ביותר מחמש וחצי שעות (12 שעות, 48 דקות ו-19 שניות). אורך המסלול אגב עמד על כ-3,340 ק"מ.

בקיה ארה"ב מעריכים שההישג של ה-EV6 במסע יתרום רבות לחיזוק מעמדו של היצרן גם בדגמים החשמליים בארה"ב, כאשר אל תשומת הלב לפרטים, עיצוב, איכות, טכנולוגיה ודינמיקת נהיגה שקיה נודעה בהם, מצטרפים מעתה גם יכולות חשמליות שמציבות אותה עם טובי הדגמים החשמליים בעולם ובראשם טסלה.

שיווק קיה EV6 בישראל צפוי להתחיל ברבעון הראשון של 2022. בשבוע החולף הופצו ברשתות החברתיות תמונות של דגמי ה-EV6 הראשונים שהגיעו באוניה לנמל אשדוד, אך לפי דיווחים לא רשמיים שהגיעו מאנשי טלקאר היבואנית, מדובר במכוניות שאכן היו על אוניה שהגיעה מהמזרח ופרקה מכוניות אחרות בארץ, אך דגמי ה-EV6 שהיו עליה המשיכו בכלל ללקוח באירופה… (של מי הגרסה שמשכנעת יותר, נדע ככל הנראה בקרוב).

עוד מחדשות רכב

אנחנו גם ב-Facebook

Facebook Pagelike Widget