כואב הלב: 120 שברולט קורבט C8 חדשות נפגעו מסופת טורנדו

סופת טורנדו שהכתה במדינת קנטקי (ארה"ב) פגעה גם במפעל שברולט המרכיב את דגמי הקורבט C8. כעת מדווחת ג'נרל מוטורס כי תשמיד עשרות מתוך 120 מכוניות שנפגעו בסופה.

ששי כהן 07 בינו, 2022
שברולט קורבט C8

סופת טורנדו שהכתה בחודש החולף בחמש מדינות במזרח ארה"ב, פגעה גם במפעל שברולט בבאולינג גרין (Bowling Green) במדינת קנטקי, שם מורכבים דגמי מכונית הספורט האייקונית שברולט קורבט C8. למרבה המזל, אף בן אדם לא נפגע באירוע, אך המפעל ספג פגיעה קשה ונזקים כבדים נרשמו. בימים אלה מתברר שהמפעל ספג מכה קשה כאשר גג של אחד המבנים קרס ופגע בכ-120 מכוניות חדשות מדגמי הקורבט C8 שעמדו לצאת לקראת אספקה ללקוחות.

בג'נרל מוטורס עצרו את עבודת הייצור במפעל ולאחר הערכת נזקים, הודיעו כי עשרות מדגמי הקורבט שנפגעו יושמדו, כדי להבטיח שלא יגיעו מכוניות פגומות ללקוחות. רחפן שהועלה לאוויר בימים האחרונים, מספק תיעוד של האירוע שעד כה די הוסתר ע"י היצרן, וחושף מחזה מצער של עשרות קורבטים חדשים שהופשטו מחלקים שלא נפגעו לקראת גריטה של המכוניות. 

הצרה החדשה מצטרפת לצרות המוכרות שספג המפעל בשנה האחרונה בשל המשבר בתעשיית השבבים שהוביל לירידה בהיקף הייצור ודחיית אספקת מכוניות ללקוחות. כעת על המפעל לטפל גם בנזקי הסופה שכללה גם שריפה של אחד המתקנים במקום. בשבוע האחרון הודיעה גם שברולט שאף חלק שנפגע בסופה לא יורכב במכוניות חדשות שיסופקו בעתיד ללקוחות.

בישראל אגב שברולט קורבט לא משווקת באופן סדיר, אך דגמים רבים שלה מגיעים לארץ בחסות היבוא האישי. לפני כשנה הודיעה UMI היבואנית שבכוונותיה להתחיל בשיווק רשמי של הדגם במהלך 2021, אך השיווק נדחה לעת עתה.

תמונה ראשית מתוך אתר motor1.com

 

 

אנחנו גם ב-Facebook

Facebook Pagelike Widget

תמצאו אותנו

כתובת
רחוב ראשי 123
ניו-יורק, ניו-יורק 10001

שעות
שני-שישי: 9:00AM-5:00PM
שבת-ראשון: 11:00AM-3:00PM

חיפוש

אודות האתר

זה מקום מצויין להציג את עצמך ואת האתר.

תמצאו אותנו

כתובת
רחוב ראשי 123
ניו-יורק, ניו-יורק 10001

שעות
שני-שישי: 9:00AM-5:00PM
שבת-ראשון: 11:00AM-3:00PM

אודות האתר

זה מקום מצויין להציג את עצמך ואת האתר.

חיפוש