400 כ"ס: אאודי RS Q3 החדשה בישראל

יבואנית אאודי מרחיבה את משפחת ה-Q3 ומתחילה בשיווק גרסאות ה-RS הספורטיביות (כולל בדגם ה-Q3 ספורטבק), עם מנוע 2.5 ליטרים המפיק 400 כ"ס ומטיס את הרכב מעמידה ל-100 קמ"ש ב-4.5 שניות !

ששי כהן 25 בפבר, 2020
אאודי RS Q3 החדשה

חברת צ'מפיון מוטורס, יבואנית אאודי, מרחיבה את משפחת רכב הפנאי Q3, ומתחילה בשיווק גרסאות ה-RS החדשות, ספורטיביות ושריריות של הדגם, שזוכות גם למנוע חזק מבעבר, וחבילת בטיחות מורחבת. ה-Q3 RS החדשות יוצעו בגרסת המרכב הרגילה ובגרסת הספורטבק בעלת העיצוב דמוי קופה לבחירה, כאשר שתיהן מצוידות באותו תג מחיר.


גרסאות ה-RS הספורטיביות של ה-Q3 מציעות עיצוב שרירי דומיננטי ברוח המותג, עם חזית שונה ובעיצוב אגרסיבי הכוללת כונסי אוויר גדולים בצידי הרכב, לצד שבכה עוצמתית מושחרת, כשכונס האוויר מעל השבכה מוצע כרפרנס לדגם הקוואטרו הקלאסי. חלקו האחורי של הרכב כולל עיצוב אגרסיבי המשלב מפלטים בולטים בצורה אליפטית מאחור ובתי גלגלים מודגשים, כשלהשלמת המראה הקרבי מוצעים חישוקים בעיצוב כוכב 10 זרועות עם קליפרים אדומים. 

מתחת למכסה המנוע זוכה הדגם החדש גם למנוע טורבו TFSI חדש, 5 צילינדרים בנפח 2.5 ליטרים, המפיק 400 כ"ס (33 כ"ס יותר מהדגם היוצא) ומומנט מירבי של 48.98 קג"מ (בין הטווחים של 1,950 עד 5,850 סל"ד). המנוע מציע מהירות מרבית של 250 קמ"ש ומאיץ מ-0 קמ"ש ל100 קמ"ש תוך 4.5 שניות בלבד! שתי הגרסאות מציעות מערכת הנעה כפולה קוואטרו ותיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים S-tronic.  מנוע זה אגב,  בנוי בחלקו מאלומיניום המאפשר הפחתה משמעותית של כ-26 ק"ג בהשוואה למנוע הדגם הקודם. לטובת התנהגות הכביש הספורטיבית Audi מציעה מערך מתלים RS ספורטיבי, הנמכת מרכב של 10 מ"מ ומערכת בלימת RS חדשה משופרת.  
אאודי RS Q3 החדשה

הדגם יוצע עם חבילת בטיחות מקיפה הכוללת התראת שמירת מרחק עם בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, בקרה אקטיבית לסטייה מנתיב, חיישני חניה קדמיים ואחוריים עם חיווי ויזואלי, מצלמת נסיעה לאחור, פנסי LED קדמיים ואחוריים עם איתות דינמי אחורי, 6 כריות אוויר ועוד.

אבזור הרכב כולל לוח שעונים דיגיטלי, מולטימדיה מקורית עם שיקוף הטלפון הנייד על גבי המסך הראשי, מערכת שמע משודרגת תוצרת B & O הכוללת 16 רמקולים בטכנולוגיית 3D Sound, מושבי ספורט קדמיים מתכווננים חשמלית, גג זכוכית פנוראמי נפתח חשמלית, דלת תא מטען עם פתיחה וסגירה חשמלית, מערכת בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת לשני אזורי שליטה וכוללת פתח אוורור אחורי, כניסה והתנעה ללא מפתח, חבילת תאורה פנימית מורחבת הכוללת 30 גוונים, ריפוד עור משולב Alcantara, הגה קטום בעל 3 זרועות בחיפוי עור בשילוב מנופי העברת הילוכים, מראות חשמליות חיצוניות מתכווננות ומתקפלות עם חימום ועוד. למעוניינים מוצעת גם חבילת RS הכוללת בנוסף מערכת פליטה ספורטיבית, חימום למושבים הקדמיים, מושבי ספורט RS בתיפור קונטרסטי ובעיצוב כוורת וחישוקי 21".

מחיר אאודי Q3 RS (לשני הדגמים) יחל ב463,000 שקלים, בתוספת אגרת רישוי שנתית בסך 4,712 ₪.
0 ק"מ מליסינג

0 ק"מ מליסינגאנחנו גם ב-Facebook

Facebook Pagelike Widget

עקבו אחרינו באינסטגרם

  • 13 0
  • 17 1
  • 18 0
  • 17 0
  • 17 0
  • 21 2
  • 14 1
  • 16 1