5 נקודות חשובות על רכבי 0 קילומטר

אם אתם מתעניינים ברכישת רכב, בטוח ששמעתם לאחרונה המלצות או אמירות בנושא של רכבים עם הספרה "אפס" בצג הקילומטרים. אז אין ספק שמדובר באופציה קורצת, אבל חשוב שתכירו אותה יותר לעומק. הנה 5 נקודות חשובות בנושא – לידיעתכם!

מדור שיווקי 31 בינו, 2021
רכב חדש

רכישת רכב חדש היא כיום משימה קלה יותר בהשוואה לכל תקופה אחרת. גברים ונשים בטווח רחב של גילאים מגלים שעומדים לרשותם מקורות מימון אטרקטיביים, שיש מגוון רחב של סוגי רכב לבחור מתוכם ושניתן גם לבצע התאמה אישית של האבזור והמפרט. אז על הרקע הזה, אין פלא שהרכב הפרטי הוא אמצעי התחבורה הכי נפוץ בעולם.


אחת האפשרויות המוכרות למימון העסקה היא של רכבי 0 קילומטר. אז סביר להניח שכבר שמעתם על האופציה הזו והבנתם עד כמה היא קורצת, אבל חשוב שתכירו אותה לעומק. הנה 5 דברים שאותם כדאי לקחת בחשבון:

1. הגדירו תקציב
הטעות הנפוצה היא להתייחס רק אל הספרה בצג הקילומטרים. אם אתם קונים רכב חדש מכל סוג ועל בסיס כל מקור מימון, עליכם להגדיר את מסגרת התקציב. זו נקודה חשובה מאוד בעיקר ברכבי 0 קילומטר, כי הרצון לנהוג על רכב חדש עלול לתעתע.

2. קחו בחשבון את המחיר ביום המכירה
היד הנוספת והעובדה שהמקוריות של הרכב רשומה על שם חברת ליסינג עלולים לפגוע במחיר ביום המכירה. המשמעות היא שאם אתם מתכננים לקנות רכב חדש עם 0 קילומטר ולמכור אותו תוך פחות מ-3-4 שנים, עליכם להביא בחשבון את ירידת הערך. בנוסף, כדאי לדעת שזו התקופה שבה בדרך כלל הרכב סופג את ירידת הערך הגבוהה ביותר.

3. בדקו את המחיר ישירות מהיבואן
יבואני הרכב הרשמיים יכולים להציע שלל הטבות ויש להם יותר מרווח גמישות. בפועל, רכבים חדשים מהיבואן אמורים להיות יקרים יותר לעומת רכבים חדשים מ-0 קילומטר. אבל אם בודקים את זה לעומק, מגלים שיש מקום לנהל משא ומתן. במידה ומקבלים הנחה משמעותית, יכול להיות שבכלל לא יהיו הבדלים בין הרכבים ושאפילו תוכלו להשיג שנתון חדש יותר – לעומת מכונית שנקנתה מחברת ליסינג וכבר עברה רישוי.

4. השתמשו בהמלצות
נקודה אחרת ולא פחות חשובה לגבי כל סוג של עסקה מול חברת ליסינג היא שצריך להשתמש בהמלצות של לקוחות קודמים. את ההמלצות ניתן לקבל דרך חברים, קרובים ומשפחה או באמצעות אתרי האינטרנט. באמצעות המלצות, תדעו על איזו חברת ליסינג לסמוך ועל מי לוותר.

5. בררו על הטבות שוות כסף
הטבות שוות כסף כמו אבזור מתנה, טיפולים חינם, התחייבות לטרייד אין במחיר טוב או מימון בלי ריבית עשויות לשמוט את הקרקע מתחת ליתרונות של רכב 0 קילומטר. זה משהו שכדאי לבדוק מראש, כי המון הטבות שוות לכם מינימום דאגות והוצאות.שיתופים

עוד מצרכנות