7 עובדות על רכב 7 מקומות

אם ננסה להיזכר קצת בשנים האחרונות, פעמים רבות כשנסענו בכבישי ישראל, הבחנו בסוגים שונים של רכב 7 מקומות לצידנו בכביש. זה לא פרי דמיוננו, אלא תוצר של הפופולריות הגוברת של רכב 7 מקומות בישראל, אשר מתבטאת ביותר ויותר רכבים מסוג זה שחורכים את כבישי הארץ. לאור פופולריות זו, בכתבה שלפניכם נדון ב-7 יתרונות שונים של רכב 7 מקומות.

מדור שיווקי 19 ביול, 2020
נהיגה

7 מקומות יש מקום לכולם

בין אם אתם משפחה של 7 אנשים ובין אם אתם נוהגים לקחת את סבא וסבתא ואנשים נוספים איתכם לטיול, כשיש לכם רכב עם 7 מקומות זה יתרון משמעותי במיוחד. אין עוררין על כך שההנאה הרבה יותר גדולה כשכולם יכולים לנסוע יחד.קיפול ושימוש במקום כאחסון

רכב 7 מקומות מזמן הרבה שטח לאחסון. מלבד תא המטען הגדול יותר ברכב 7 מקומות לעומת רכבים מאחרים, מדובר ברכב מאוד פונקציונלי, אשר ניתן לקפל את הכיסאות שלו ולהשתמש בחלל הפנוי כשטח אחסון גדול במיוחד.

אבזור ונוחות

רוב הסוגים של רכב 7 מקומות מגיעים עם רמת אבזור גבוהה יחסית, החל מפתחי מזגן לנוסעים בכל איזור הרכב וכלה במקומות אחסון שונים בהם ניתן להניח חפצים אישיים.

בטיחות

עוד לפני שנכנסנו לשאלה של דגמים ספציפיים ולמערכות השונות בכל דגם, כיוון שרכבי 7 מקומות הינם גדולים וכבדים ביחס לרכב הממוצע הנמצא בכביש, הם בטוחים יותר. בנוסף, כיוון שמדובר לרוב ברכבים משפחתיים, רמת הבטיחות ברוב הדגמים הינה גבוהה ואיכותית (כמובן שהדבר משתנה מדגם לדגם).

יותר מרווח יותר מהנה

אין ספק שהמרווח ברכב 7 מקומות מאפשר נסיעה נעימה יותר הן לנהג והן לנוסעים. הרי ברור שנסיעה צפופה ובחוסר מקום תהא פחות מהנה, ורכבי 7 מקומות מאפשרים לכל אחד מהנוסעים להתרווח ככל שירצה.

חיסכון בדלק וידידותי לסביבה

כמובן שלכל דגם של רכב ישנן רמות צריכת דלק וזיהום אוויר שונות, אבל מספרית, רכב של 7 אנשים יכול לחסוך, בין אם במכוון ובין אם לא, בשימוש בשני רכבים של 5 מקומות. כך, רכבים מסוג 7 מקומות יכולים גם לסייע לכם לחסוך עלויות (דלק, כבישי אגרה ועוד) וגם לגרום להפחתה בזיהום אוויר.

אפשרויות גרירה והעמסה

חלק מרכבי ה-7 מקומות מגיעים עם ווי גרירה מובנים, וביתר הדגמים שמגיעים ללא וו כזה, ניתן להרכיב אחד. רכבים מסוג 7 מקומות מאפשרים כוח גרירה גדול יחסית וניתן לגרור או להעמיס עליהם משקלים גבוהים יחסית של ציוד כמו אופניים, יחידת גרירה נלווית ועליה מוצרים שונים, ועוד.

לסיכום, רכבי 7 מקומות הופכים לנפוצים ופופולריים יותר בישראל ובעולם כולו, כיוון שהם מציעים הן לנהג והן לנוסעים יתרונות רבים, כמו אלה שמנינו ועוד. בקטגוריה זו נכללים סוגים שונים של רכבים כמו ג'יפ ורכבי שטח, קרוסאוברים, מיני ואנים ועוד, אשר כולם מציעים לבעליהם את שלל יתרונותיהם.
Shares