77 ק"מ לליטר: טויוטה פריוס פלאג-אין החדשה 2020 בישראל

טויוטה פריוס פלאג-אין הייבריד חוזרת לישראל בדגם חדש, המבטיח טווח נסיעה חשמלי של כ-45 ק"מ, טווח נסיעה כולל של 1000 ק"מ וזמן טעינה מלא שאורך שעתיים ועלותו 4 שקלים בלבד. המחיר יחל מ- 164,900 ש"ח.

ששי כהן 24 בנוב, 2019
טויוטה פריוס פלאג-אין החדשה

חברת יוניון מוטורס מרחיבה את משפחת הפריוס ההיברידית בישראל, ומתחילה בשיווק גרסת הפלאג-אין הייבריד החדשה, המבטיחה טווח נסיעה חשמלי משופר, טווח נסיעה משולב של 1,000 ק"מ וטעינת הסוללות דרך שקע ביתי רגיל או שקע חשמל תעשייתי תוך שעתיים בלבד.


הפריוס פלאג-אין היתה לדגם ההיברידי הנטען הראשון ששווק בארץ (בשנת 2012) ובשל טכנולוגיה חדישה וגרסת ארבעה מושבים, נמכר כאן במספרים קטנים ולא משמעותיים. הדור החדש של הדגם שנוחת כעת בישראל, מציע לראשונה מרכב 5 מושבים שימושי יותר, ויחידה היברידית פלאג-אין חדשה ויעילה יותר, הכוללת מנוע בנזין 1.8 ליטר ומנוע חשמלי המפיקים הספק משולב של 122 כ"ס ומאפשרים תאוצה מעמידה ל-100 קמ"ש ב-11 שניות לצד טווח נסיעה חשמלי של 45 ק"מ (עד 135 קמ"ש בנהיגה חשמלית בלבד), האמור לכסות את השימוש היומי של נהגים אשר מרבית נסיעותיהם היומיות בתוך העיר, ללא שימוש כלל בדלק, כאשר טווח הנסיעה הכולל עומד על כ- 1,000 ק"מ, המאפשרים התניידות חופשית בכל הארץ גם כאשר הסוללות מתרוקנות, ע"י שימוש בנסיעה היברידית עם צריכת דלק של 22.2 ק"מ לליטר בממוצע לפי נתוני היצרן. עבור אלו שאינם מבצעים ק"מ יומי גבוה, תעמוד צריכת הדלק של הרכב על 77 ק"מ לליטר בממוצע.

4 שקלים לטעינה !

טעינת הרכב בדגם החדש מתאפשרת באמצעות כבל ייעודי משקע חשמל ביתי רגיל  (3 שעות) או שקע "תעשייתי" המאפשר זמן טעינה קצר של כשעתיים בלבד לסוללה מלאה. צריכת החשמל לטעינה כזו היא כ- 8.8 קילו וואט ועלותה כיום כ-4 שקלים.

טויוטה פריוס פלאג-אין החדשה

הדור החדש של הפריוס פלאג-אין מצויד במערכות בטיחות מתקדמות וכולל את מערכת הבטיחות האוטונומית – Toyota Safety Sense, הכוללת בין היתר: זיהוי רכבים בשטח מת, זיהוי רכבים חוצים מאחור, מערכת "טרום התנגשות" (PCS) מורחבת עם זיהוי הולכי רגל במהלך היום והלילה, זיהוי תמרורי דרך מורחב, בלימה אוטונומית, תיקון סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית ומעבר אוטומטי לאור גבוה. 

הדגם החדש מתאפיין בפונקציונליות משופרת, והוא כולל כעת 5 מושבים (לעומת 4 בדגם היוצא), וברשימת האבזור תמצאו בין השאר מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך בגודל "8, תומכת עברית וכולל תצוגת HUD – הקרנת נתוני הנסיעה על גבי השמשה הקדמית, פנסי FULL-LED בחזית, פנסי LED אחוריים, כניסה והנעה ללא מפתח, בקרת אקלים דיגיטלית, בלם יד חשמלי, קיפול מראות חשמלי ועוד.

טויוטה פריוס פלאג-אין החדשה

אפשרויות רכישה מגוונות

לראשונה בישראל מציעה יוניון מוטורס גמישות מרבית גם באופן רכישת הרכב, החל מ "רכישת מזומן" סטנדרטית, דרך מסלולים שונים בתשלום חודשי קבוע הכוללים בתוכם גם את רכיב התחזוקה הנדרש, וכלה בהצעות ליסינג ייחודיות באמצעות חברת "יוניון מוביליטי".

 החברה תציע חבילות מגוונות בהן חבילה הכוללת עמדה טעינה חשמלית מבית EV-Edge, כבל טעינה ציבורי לשימוש ברשת EV-Edge ובנק דקות טעינה חינם ברחבי הארץ וכן חבילה הכוללת כיסוי של הטיפולים ברכב.

את פתרונות הטעינה הכלולים בחבילות שתציע החברה ללקוחותיה תספק חברת EV-Edge, מקבוצת יוניון. החברה, אשר צפויה להיות בשנים הקרובות אחת השחקניות הגדולות בתחום הטעינה, כבר החלה בפריסה ארצית נרחבת של עמדות טעינת רכב חשמלי מהמתקדמות בעולם אשר יתמכו בכל סוגי הטעינה עבור כל מותגי הרכב ובכל הסקטורים הקיימים. בשנה הקרובה החברה צפויה להקים כ- 900 עמדות.

מחיר טויוטה פריוס פלאג-אין החדשה 2020 יחל מ-164,900 ש"ח וכולל כבל מטען המתחבר לשקע ביתי רגיל בתקופת ההשקה.

יונדאי וניו מבחן דרכים

פולקסווגן פאסאט החדשה 2020

0 ק"מ מליסינג

0 ק"מ מליסינגאנחנו גם ב-Facebook

Facebook Pagelike Widget

עקבו אחרינו באינסטגרם

  • 15 1
  • 12 1
  • 13 0
  • 13 0
  • 18 1
  • 18 0
  • 19 0
  • 17 0