מעוניינים להשתתף? מסע השטח האתגרי איסוזו צ'אלנג' חוזר

לאחר הפסקה של יותר מ-15 שנים, תוציא שוב UMI משלחת של 30 רכבי איסוזו Dmax למסע שטח מפרך במדבריות ירדן. מעוניינים להשתתף במסע האתגרי? הינה כל מה שידוע לנו לעת עתה.

ששי כהן 09 באוג, 2022
איסוזו דימקס 2022 איסוזו צ'אלאנג'

לא פחות מ-15 שנה חלפו מאז שיצא בפעם האחרונה לדרך מסע השטח האתגרי איסוזו צ'אלנג', ו-24 שנה לאחר שיצא לראשונה המסע המיתולוגי, אשר החל בשנת 1998 במסע לנמיביה ומשם נדד במשך שנים ברחבי העולם, דרך לאוס ווייטנאם, פטגוניה, הימלאיה ואפילו לאוסטרליה וסין, מחזירה UMI יבואנית איסוזו את המסע לחיים, עם 30 כלי רכב שצפויים לצאת למסע חדש באוקטובר הקרוב למסע שטח מפרך במדבריות ירדן. 


במהלך חודש אוגוסט יתקיימו מבחנים ללא תשלום על ידי מדריכי נהיגה שבהם יבחנו יכולות נהיגת השטח של המועמדים, כשירות הרכבים ועוד. במהלך המיונים יעברו המועמדים מספר בחינות בתנאי שטח שונים בכדי לקבוע מי הם 30 המוכשרים ביותר שיצאו למסע. המשתתפים יגיעו עם רכבם הפרטי. 

המסע שעתיד לצאת לדרך במהלך חודש אוקטובר הוא הראשון בסדרת מסעות שנתית, במהלך המסע ייהנו המשתתפים מהדרכה צמודה של מדריכים מקצועיים וליוי טכני ולוגיסטי של  אנשי UMI. 

איסוזו טרופר 2000

פרסומת איסוזו טרופר 2000

הדור החדש של ה- Dmax הושק בישראל בסוף 2020 והציג לראשונה מערכות בטיחות אקטיביות מלאות בכל רמות גימור לצד שיפורים נרחבים בתא הנוסעים, כמו כן הציג הדור החדש שדרוג משמעותי ביכולות השטח בזכות נעילת דיפרנציאל אחורית, מתלים חדשים ובקרת משיכה.  ה- Dmax הוביל את טבלאות המסירות בסגנמנט למשך 16 שנה (ולאחרונה איבד את התואר לטובת מיצובישי) ונחשב רכב אמין ביותר, מה שהופך את הדגם למתאים ביותר לצליחת מסעות הצ'אלנג'. 

במשך ארבעת ימי המסע שיוביל עופר אוגש מאתר השטח הישראלי 4X4 יעברו המשתתפים במספר אתרים מרהיבים בירדן, טיפוס דרך הבשמים דרך מעלה ואדי נאמלה, בירת הנבטים פטרה ל"ארץ הקשתות" – חרז'ה, וואדי ראם, חאז-עלי (חזלאלאה) – לתצפית כתובות סלע עתיקות, עין אל קאטר –דרך המלך העתיקה, הקשת של ג'בל בורדה ובין לבין יצלחו דיונות חול ואתגרי נהיגה שונים. 

השתתפות במסע כרוכה בתשלום, אישור רפואי ובדיקת קורונה שלילית.  

 

עוד מחדשות רכב